Kim Kardashian pokaże rozwód w KUWTK? Kanye West nie jest zadowolony...

2021-01-21 20:09 es
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: SplashNews.com/East News

Wszystko wskazuje na to, że rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa jest prawdą. A jeśli wierzyć zagranicznym mediom, to zobaczymy go w ostatnich odcinkach KUWTK! Podobno wyznania Kim o kryzysie są już nagrane! Nikogo chyba nie dziwi, że Kanye nie jest z tego zadowolony...

Rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa to pierwsza drama 2021 roku. Jednak nikt, kto śledzi show-biznes, nie powinien być tym zaskoczony. Od miesięcy zagraniczne media rozpisywały się o kryzysie w ich małżeństwie. Fakt, że praktycznie mieszkali w innych stanach, też sporo mówi. Kim Kardashian żyła swoim życiem w Los Angeles, a Kanye West schował się na gigantycznym rancho w Wyoming.

I chociaż oficjalnie nie potwierdzili, że się rozwodzą, to pewnie tylko kwestia czasu. A może za radą Kris Jenner, Kim Kardashian na razie trzyma wszystko w tajemnicy, żeby zakończyć KUWTK z przytupem?

Kim Kardashian pokaże rozwód w KUWTK?

Keeping Up With The Kardashians to show, w którym od 2007 roku mogliśmy podglądać życie najsławniejsze rodziny Ameryki. Kris Jenner, czyli momager i szefowa programu dbała, żeby w każdym sezonie pokazać coś pikantnego. Śluby, rozstania, kłótnie, a nawet poród! Czyżby na koniec KUWTK zaplanowała prawdziwą bombę?

Według informatorów Page Six - tak! Kim Kardashian ma ponoć opowiadać o swoim sześcioletnim małżeństwie ze Kanye Westem i o tym, co skłoniło ich do zakończenia związku.

ESKA XD #014

Kardashianowie zamierzają wyjść z hukiem. Sfilmowali Kim omawiającą jej problemy małżeńskie.Ale wszyscy zaangażowani są zobowiązani do zachowania poufności, ponieważ materiał zostanie pokazany dopiero później w 2021 roku.

Zdradza źródło.

Page Six donosi, że ​​„rozwód jest bliski” . Ponoć Kim Kardashian zatrudniła Laurę Wasser, znaną prawniczkę, która rozwodziła już wiele gwiazd.

Z kolei Us Weekly przekonuje, że Kanye West jest "zdecydowanie mniej, niż zachwycony" tym, że ich rozstanie ma być upublicznione. Nikogo to nie dziwi! Muzyk sam niezbyt często występował w KUWTK. Ponadto starał się też odciągać z programu swoje dzieci.

NAJNOWSZE