Beata Tadla trafiła do szpitala! Syn dziennikarki zdradza, jak się czuje

2022-01-20 9:44 es
Radosna Beata Tadla
Autor: WBF Radosna Beata Tadla

Dotarły do nas niepokojące wieści. Beata Tadla trafiła do szpitala! Niestety tym razem to nie tylko plotka, bo informację potwierdził syn dziennikarki. Jan Kietliński skomentował tę sytuację i opowiedział o stanie zdrowia sławnej mamy. Jak się czuje Beata Tadla?

Beata Tadla to jedna z najbardziej znanych postaci w polskim dziennikarstwie. Gwiazda przez lata prowadziła programy publicystyczne w Telewizji Polskiej. Rozmawiała z politykami, komentowała bieżące wydarzenia. W czasie jej telewizyjnej kariery współpracowała ze stacjami takimi jak TVN czy Nowa TV.

Od kilku lat Beata Tadla pracuje w radiu, prowadząc dwie audycje. Do tego pracuje ze studentami. Wygląda na to, że intensywny tryb życia właśnie się upomniał...

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Beata Tadla trafiła do szpitala

Niepokojące wieści przekazał portal Goniec.pl. Dowiadujemy się, że w poniedziałek Beata Tadla trafiła do szpitala. Dziennikarka była w trakcie nagrań poza Warszawą i bardzo źle się poczuła. Karetka zabrała ją do placówki z objawami zapaści.

Smutne wieści potwierdził syn gwiazdy w rozmowie z serwisem Pudelek.

Miała takie objawy. Typowe przy dużym przemęczeniu. Lekarze zalecili odpoczynek, dużo snu, a mama na pewno się zastosowała.

Jan Kietliński zapewnił też, że Beata Tadla czuje się już lepiej.

Wszystko z nią w porządku. Musi po prostu odpoczywać. Była lekko przepracowana i potrzebuje po prostu wakacji.

Hotplota.pl życzy zdrowia!

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Wiktoria Gąsiewska?

Zobacz też:

NAJNOWSZE