Beata Kozidrak zauroczyła się w muzyku w trakcie małżeństwa. "Powiało nudą"

2021-05-09 13:00 es
Beata Kozidrak
Autor: WBF

Beata Kozidrak to bez dwóch zdań jedna z najbarwniejszych postaci polskiej sceny muzycznej. Przez lata kariery zebrała wielkie grono fanów. Wszyscy niecierpliwie czekali na jej autobiografię. W książce "Beata. Gorąca krew" wokalistka Bajmu ujawniła kulisy powstania swoich największych hitów, ale także wpuściła fanów do najintymniejszych sfer życia. Beata Kozidrak wyznała, że w czasie kryzysu małżeństwa zauroczyła się w pewnym muzyku.

Beata Kozidrak to jedna z najbarwniejszych postaci polskiej sceny muzycznej. Przez lata budowała swój wizerunek i dziś zupełnie bez przesady można ją nazywać ikoną. Wokalistka Bajmu zebrała wokół siebie liczne grono wiernych fanów. Ci cenią nie tylko jej głos, ale i osobowość.

I chociaż Beata Kozidrak jest sławna od lat, to zawsze dbała o swoją prywatność. Dlatego fanów ucieszył prezent, który wokalistka sprawiła sobie na urodziny. Beata Kozidrak wydała autobiografię! Na kartach książki "Beata. Gorąca krew" poznajemy wiele szczegółów z życia artystki. Również tych najbardziej prywatnych...

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Beata Kozidrak miała romans?

W książce Beata. Gorąca krew poznajemy kulisy postania największych hitów artystki. Beata Kozidrak opowiada także o kryzysie jej małżeństwa. Andrzej Pietras był jej mężem przez 37 lat. Para doczekała się dwóch córek: Kasi i Agaty. Poza wspólnym życie, para także pracowała razem - Andrzej Pietras był wieloletnim menedżerem zespołu Bajm. Okazuje się, że ta sytuacja źle wpływała na ich małżeństwo...

To wszystko z miesiąca na miesiąc stawało się coraz trudniejsze do zniesienia. Byliśmy obok siebie, coraz bardziej samotni, w małżeństwie powiało nudą. Przyszedł nawet taki moment, kiedy postawiłam ultimatum: "Andrzej, będziemy rodziną albo będziesz nieustannie odbierał telefon, sam'.

Napisała Beata Kozidrak.

W końcu wokalistka ujawniła, że zauroczyła się w muzyku!

Żeby tworzyć, wciąż potrzebowałam nowej energii, nowych emocji i uczuć, czasami dość niebezpiecznych.

Czytamy dalej.

W kim zauroczyła się Beata Kozidrak? To Kostek Joriadis, w latach 90. był partnerem Kasi Kowalskiej i jest ojcem jej córki, Oli. To dla niego wokalista napisała piosenkę "Diament i sól". Oto jej fragmenty:

- A gdy kochać Cię uczyłam, by nie stygła w żyłach krew, moje ciało oglądałeś, jak plik zakazanych zdjęć

- Zapamiętaj obraz mój, byś na zawsze w snach oglądał, tę co dała Ci seks i ból.

Zamierzacie przeczytać autobiografię Beaty Kozidrak?

Zobacz też:

NAJNOWSZE