Azja Express: Madzia Wójcik będzie nową gwiazdą programu? Kto będzie jej partnerem?

2019-08-25 15:30 DR
Madzia Wójcik udziela wywiadu
Autor: x-news Madzia Wójcik udziela wywiadu

Azja Express to jeden z najpopularniejszych programów telewizji TVN. Gwiazdy ze swoimi partnerami muszą wykonywać nietypowe zadania. Na przeżycie mają codziennie tylko jednego dolara. W mediach zaczęły pojawiać się już pierwsze plotki dotyczące uczestników show. Wśród nazwisk pojawiła się Madzia Wójcik, która wygrała pierwszą po reaktywacji edycję Big Brothera. Kto ma być jej partnerem? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Azja Express to format, który bardzo spodobał się widzom telewizji TVN. Zasady programu są bardzo proste. Znani uczestnicy występują w show ze swoimi partnerami – małżonkami, przyjaciółmi czy współpracownikami. Cały program to jeden wielki wyścig. Co więcej uczestnicy muszą sami zapewnić sobie nocleg i jedzenie. Na to wszystko mają oni tylko jednego dolara dziennie. I tak na przykład hitową parą tego show stała się Małgorzata Rozenek-Majdan ze swoim mężem, Radosławem. Udział w Azja Express dał im jeszcze większą popularność i szansę na rozwój zawodowy. Małżeństwo dostało chociażby swój własny program, który formułą zbliżony był do Azja Express właśnie.

Wkrótce na antenie telewizji TVN pojawi się kolejna edycja programu. Lista nazwisk uczestników jest jednak trzymana w tajemnicy. Ale dziennikarzom SuperExpressu udało się dowiedzieć, że pod uwagę brana jest zwyciężczyni pierwszej po reaktywacji edycji Big Brothera, czyli słynąca z długiego robienia makijażu Madzia Wójcik. Kto będzie jej partnerem?

Nie wiadomo jeszcze, kto będzie towarzyszył sympatycznej blondynce w programie. Spekuluje się, że wybór może paść na jej partnera Oleha Riaszeńczewa, którego poznała w "Big Brotherze"

informuje SuperExpress.

Chcielibyście zobaczyć Madzię w Azja Express?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE