Roksana Węgiel o relacjach z chłopakiem po rozstaniu: Jakieś tam są. Koleżeńskie.

2019-08-25 11:00 DR
Roxie Węgiel ze swoim byłym chłopakiem
Autor: Instagram / Roksana Węgiel Roxie Węgiel ze swoim byłym chłopakiem

Roksana Węgiel mimo młodego wieku ma już spore doświadczenie zawodowe. Swego czasu sporo działo się też w jej życiu uczuciowym. Niestety, jej związek nie przetrwał próby czasu i odległości. Młodziutka artystka rozstała się ze swoim chłopakiem, ale – jak mówi w najnowszym wywiadzie – utrzymuje z nim kontakt. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Roksana Węgiel rozpoczęła swoją karierę w naprawdę bardzo młodym wieku. Zaczęło się od programu The Voice Kids, którego Roxie została zwyciężczynią. Później wszystko poszło z górki. Singiel, który można było usłyszeć w niemal każdej stacji radiowej w Polsce. Później udział w konkursie Eurowizja Junior, który Roksanie udało się wygrać. To właśnie dzięki temu najbliższa jego edycja odbędzie się właśnie w Polsce. I to właśnie podczas Eurowizji Roksana poznała swojego chłopaka. Był to reprezentant Białorusi, Daniel Yastremski.

Ich związek jednak nie przetrwał zbyt długo. Młodzi piosenkarze byli cały czas w rozjazdach, więc ich drogi bardzo rzadko się schodziły. Po prostu nie mieli oni czasu na spotkania, a jak wiadomo jest to bardzo ważne. Jakiś czas temu Roxie poinformowała, że rozstała się z Danielem. Teraz dziennikarze postanowili zapytać ją o relacje ze swoim byłym chłopakiem.

Jakieś tam są. Koleżeńskie

powiedziała piosenkarka w rozmowie z dziennikarzami Party.

A Wy utrzymujecie kontakt ze swoimi byłymi? ;)

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE