Ashley Tisdale pokazała OSTATNIE zdjęcie przed porodem? „Prawie gotowa”

2021-03-02 13:00 AM
Ashley Tisdale
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Odkąd Ashley Tisdale oznajmiła światu, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka, jej fani regularnie dostają od niej dawkę fotek z coraz to większym brzuszkiem. Ashley wszystko robi z umiarem, więc nie zasypuje internautów fotkami ale też chętnie dzieli się z nimi tym wyjątkowym czasem. Teraz wiele wskazuje na to, że fotka, którą kilkanaście godzin temu Ashley opublikowała na Insta będzie ostatnim tego typu zdjęciem.

Ashley Tisdale o ciąży poinformowała we wrześniu ubiegłego roku. Po tym czasie na jej instagramowym profilu regularnie pojawiały się fotki z zaokrąglonym brzuchem. Wierni fani ten wyjątkowy czas przeżywali razem z nią.

Ashley nie miała problemu z oznajmieniem internautom ciąży ale także z publikowaniem odważnych fotek. Nagie zdjęcia pokazujące spory brzuch robiły furorę w sieci i zbierały mnóstwo pochwał. Ostatnia dodana fotka również zachwyciła fanów, a jeszcze bardziej przyciągnął ich fakt, że być może to ostatnie takie zdjęcie przed porodem.

Czarno biała fotka na której Ashley pozuje prawdopodobnie na tle oceanu przyciągnęła mnóstwo internautów. Ubrana w wygodny czarny strój, Tisdale pozuje zwracając uwagę na ciążowy brzuch. Fani skupili się nie tylko na aktorce, ale także na opisie posta.

Prawie gotowa

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

I choć dokładnie nie wiadomo ile jeszcze pozostało Ashley do porodu to wiele osób było przekonanych, że być może to ostatnie takie zdjęcie, a następne fotki będą już robione w towarzystwie uroczego malucha…

NAJNOWSZE