Quebonafide i Monika Brodka biorą ślub na Instagramie! A co na to Natalia Szroeder?

2021-03-02 11:00 es
Quebonafide i Monika Brodka
Autor: east news/ WBF

Wszyscy zdążyli już zauważyć, że Quebonafide skręcił w stronę popu. Jego najnowsza współpraca to potwierdza! Na Instagramie rapera pojawiło się zdjęcie. Wystrojeni w ślubne stylizacje Quebonafide i Monika Brodka wspólnie pozują. Czy Natalia Szroeder nie będzie zazdrosna?

W ostatnich latach twórczość Quebonafide mocno się rozwinęła. Raper z Ciechanowa nie boi się stawiać odważnych kroków i często miesza gatunki muzyczne. Za jego romans z popem odpowiada najprawdopodobniej Natalia Szroeder, która prywatnie jest partnerką Kuby. Do tej pory nagrali nawet razem kilka kawałków.

Teraz Natalia Szroeder została zastąpiona! Na Instagramie Quebonafide i Monika Brodka biorą ślub.

Quebonafide i Monika Brodka biorą ślub na Instagramie

Nie ma wątpliwości, kto wystąpi w kolejnym kawałku z Quebonafide. Na Instagramie rapera pojawiło się zdjęcie, na którym razem z Kubą pozuje Monika Brodka. Oboje mają ślubne stylizacje w stylu retro.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

WESELICHO

Napisał Quebonafide w opisie.

Fani bardzo entuzjastyczni przyjęli takie połączenie. Chociaż w komentarzach powtarza się fraza Benz dealer...

Quebonafide - Benz dealer. O co chodzi?

Benz dealer to legendarny kawałek, który Quebonafide miał nagrać z Tommym Cashem. Albo żart, którym raper bawi się od dłuższego czasu. Internauci niecierpliwie czekają na piosenkę Benz dealer. Tymczasem Que albo każe im czekać dalej, albo sugeruje, że piosenka jest już w internecie.

Quebonafide dobrze wie, jak podnosić temperaturę. Co jakiś czas przemyca znaczek Mercedesa. Zwróćcie uwagę na jego kolczyk na zdjęciu z Moniką Brodką...

Interesujący jest też kanał Benz TV, który być może założył Quebonafide. W komentarzu twórca zamieścił komentarz odnoszący się do Biblii, a konkretnie do fragmentu "Proście, a będzie Wam dane, szukajcie, a znajdziecie”.

Czekacie?

NAJNOWSZE