Ariana Grande w niebezpieczeństwie! Uzbrojonego stalkera aresztowano w jej domu

2021-09-15 23:02 es

Stalkerzy to duży problem wśród gwiazd. Nawet tłum ochroniarzy nie jest w stanie powstrzymać niektórych natrętów. Tym razem w niebezpieczeństwie znalazła się Ariana Grande. Zagraniczne media donoszą, że do jej posiadłości w Hollywood Hills włamał się mężczyzna. Sytuacja była poważna, ponieważ miał broń!

Ariana Grande ma sporo obowiązków na głowie. Gwiazda jest jedną z najsławniejszych wokalistek świata. Jej albumy sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Zupełnie tak samo, jak bilety na koncerty artystki. Poza śpiewaniem Ariana Grande postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie. W filmie Don't Look Up zagra u boku Leonardo DiCaprio. Idąc śladem koleżanek z branży Ariana Grande, planuje także wystartować z własną marką makijażowi.

Tak duża ilość obowiązków wymaga absolutnego skupienia. Tymczasem Ariana Grande mierzyć się z dodatkowymi stresami. Kolejny stalker włamał się do jej domu!

Shanguy oczarowali słuchaczy wykonując hit C'est La Vie w ESKA Live!

Uzbrojony stalker w domu Ariany Grande

Włamywacze to duży problem w świecie gwiazd. Niektórych nie są w stanie zatrzymać ani wysokie mury posiadłości, ani ochrona. Portal TMZ donosi, że do domu Ariany Grande w Hollywood Hills włamał się mężczyzna.

23-letni Aaron Brown wszedł do domu gwiazdy około drugiej nad ranem w piątek. Prosił o spotkanie z Arianą Grande. Kiedy ochrona odmówiła i próbowała go zmusić do wyjścia, wyciągnął nóż! Na miejsce wezwano policję, która aresztowała delikwenta.

Z relacji TMZ dowiadujemy się, że Ariana Grande uzyskała już tymczasowy zakaz zbliżania.

NAJNOWSZE