Ariana Grande z Leonardo DiCaprio w filmie Don't Look Up. Zobaczcie zwiastun!

2021-09-09 11:19 mm
Ariana Grande z Leonardo DiCaprio w filmie Don't Look Up
Autor: youtube.com / Netflix

To może być jeden z większych filmowych hitów serwisu Netflix w ostatnim czasie! Ariana Grande zaprezentowała zwiastun swojego nowego filmu "Don't Look Up". Piosenkarka występuje w nim u boku Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence i Jonah Hilla! Zobaczcie trailer i sprawdźcie, co Ari pisze o swoim nowym przedsięwzięciu.

Już wkrótce w serwisie Netflix zobaczymy kolejny film pełnometrażowy, tym razem z Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence w rolach głównych! W sieci pojawił się właśnie zwiastun produkcji "Don't Look Up". Pokazała go na swoim Instagramie m.in. Ariana Grande, która również pojawia się w składzie aktorskim filmu.

W filmie "Don't Look Up" Jennifer Lawrence gra studentkę astronomii, która wraz ze swoim profesorem (Leonardo DiCaprio) odkryła kometę zagrażającą bezpieczeństwo Ziemi.

Kosmiczny scenariusz filmu świetnie komponuje się z gwiazdorską obsadą produkcji. Obok wspomnianych Leo DiCaprio, Jennifer Lawrence i Ariany Grande, w filmie "Don't Look Up" występują także Meryl Streep, Cate Blanchett, Tyler Perry, Jonah Hill i Timothée Chalamet.

Ariana Grande nie kryje radości z udziału w projekcie. Gwiazda pochwaliła się na swoim Instagramie zwiastunem filmu i ogłosiła, że "Don't Look Up" zobaczymy już 10 grudnia.

Szykuje się niezły hit!

Sonda
Czy Ariana ma talent aktorski?

Znasz te inspirujące cytaty Ariany Grande?

Viki Gabor zaprasza na wywiad na ESKA.pl!
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE