Ariana Grande poparła senatora Berniego Sandersa! Wcześniej zrobiła to Cardi B

2019-11-21 13:21 AM
Ariana Grande
Autor: Anthony Behar/Sipa USA/East News

Wielkimi krokami w Stanach Zjednoczonych zbliżają się wybory prezydenckie. Gwiazdy już teraz publicznie wyrażają swoją chęć lub niechęć do poszczególnych kandydatów. Kanye West wiernie stoi za Donaldem Trumpem, a Cardi B za senatorem Bernim Sandersem. Teraz dołączyła do niej Ariana Grande.

Jednym z kandydatów na prezydenta wybieranego w USA w 2020 roku jest Bernie Sanders. To amerykański senator reprezentujący Partię Demokratyczną. Już wcześniej zaskarbił sobie sympatię wielu gwiazd, m.in. raperki Cardi B, która otwarcie przyznała, że popiera działania polityka. Teraz publicznie poparła go piosenkarka Ariana Grande. Gwiazda opublikowała post na Instagramie, wrzucając zdjęcie z senatorem i podpisując go:

 

„Mój facet. Dziękuję senatorze Sanders za przybycie tu. @headcountorg i ja dokładamy wszelkich starań, abyś był dumny! Jestem bardzo dumna z moich fanów za to, że zwracają uwagę i się angażują. Uwielbiamy cię!”. – pisała, udostępniając dwa zdjęcia z politykiem.

Ariana przyznała też, że na samych koncertach wspólnie z organizacją HeadCount, naliczyli ponad 20 tysięcy młodych wyborców.

BERNIE SANDERS I JEGO ŻONA DZIĘKUJĄ ARIANIE GRANDE

Bernie Sanders nie pozostał Arianie dłużny i też udostępnił na swoim instagramowym profilu zdjęcie z piosenkarką i podziękowaniami dla niej. Podziękował również za spotkanie z nią. Za wsparcie jego kandydatury podziękowała też żona Bernie, Jane O'Meara Sanders. 

Zobacz też: 

NAJNOWSZE