Liam Payne i Maya Henry w teatrze [GALERIA] Dobre stylizacje?

2019-11-21 9:48 kp

Liam Payne chętnie pokazuje się publicznie ze swoją nastoletnią dziewczyną, Mayą Henry. Wokalista i celebrytka romansowali po raz pierwszy już ponad rok temu, jednak dopiero niedawno zdecydowali się na oficjalny związek. Para zawitała ostatnio na pokazie musicalu And Juliet. Myślicie, że długo stali przed lustrem przed wyjściem z domu?

Krótki związek Liama Payne i Mayi Henry natrafił ostatnio na spore nieprzyjemności. Piosenkarza oskarżono bowiem w sieci o ukrywanie prawdziwego wieku jego nowej wybranki, która - zdaniem części internautów - jest w rzeczywistości o rok młodsza niż podaje. To oznaczałoby, że gdy rok temu Liam Payne po raz pierwszy z nią romansował, mogła mieć zaledwie 17 lat.

>> Liam Payne romansował z Mayą Henry, gdy była nieletnia? Teraz się broni!

Maya Henry jest zresztą wyjątkowo ciekawą postacią. Ukochana 26-letniego Liama Payne jest córką bogatego prawnika, który dbał o to, by dziewczyna od dzieciństwa otaczała się celebrytami. Cała rodzina Mayi występowała zresztą w rodzinnym show, stworzonym na wzór Keeping Up With The Kardashians.

>> Kim jest Maya Henry? Oto nowa dziewczyna Liama Payne

Liam Payne i Maya Henry na ściance

Niezrażony jednak krytyką ze strony części fanów, Liam Payne chętnie pokazuje się razem z Mayą Henry. Tym razem piosenkarz zabrał młodą celebrytkę na premierę musicalu And Juliet. Liam Payne wybrał na tę okazję lanserską, skórzaną kurtkę, a Maya Henry krótką sukienkę w stylu lat 40. Nie ma wątpliwości, że tych dwoje ostro rywalizuje o uwagę paparazzich ;)

Po wyjściu z imprezy oboje wyglądali na nieco zmęczonych, a w samochodzie Maya wyraźnie czekała już na powrót do domu. Myślicie, że przedstawienie im się nie podobało? Zobaczcie zdjęcia!

Zobacz też:

NAJNOWSZE