Arciuch komentuje aferę w TTBZ: Nie ma kryteriów, według jakich jury nas ocenia!

2021-03-07 21:00 RD
Tamara Arciuch w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5.03.2021
Autor: Polsat Tamara Arciuch w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5.03.2021

Afery i komentarzy w sprawie pierwszego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo ciąg dalszy. Bartek Kasprzykowski, który stanął w obronie żony, Tamary Arciuch nie daje za wygraną. Głos w sprawie zabrała również Tamara, która narzeka na brak kryteriów, według jakich jury ocenia uczestników. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Tego chyba nie spodziewał się nikt. Po emisji pierwszego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5.03.2021 w internecie zawrzało. Poszło o występ Tamary Arciuch i jego ocenę przez Kasię Skrzynecką. Chociaż jurorka nie skomentowała występu źle, to za metamorfozę aktorki dała “zaledwie” cztery punkty. Zaczęło się od komentarza męża Tamary, a także byłego uczestnika i jurora programu, Bartka Kasprzykowskiego. Ten stwierdził, że skład jurorski powinien zostać odświeżony. Głos w sprawie zabrał także między innymi prowadzący show, Piotr Gąsowski, a także sama Skrzynecka, która stwierdziła, że nie rozumie całego zamieszania. Więcej o jej komentarzu w tej sprawie pisaliśmy już na Hotplota.pl. 

Te gwiazdy siedziały w więzieniu | ESKA XD - Hotplota #17

Głos w sprawie zabrała również główna zainteresowana, czyli Tamara Arciuch. 

Bartek, kochanie moje, kochani wszyscy łącznie z Piotrem Gąsowskim, którzy uczestniczyli w tej dyskusji – z pokorą przyjmuję każdą ocenę, jedyne, czego mi brak, to maleńkie uzasadnienie, czemu ocena jest taka, a nie inna. Nie ma kryteriów, według jakich jury nas ocenia, wszystko jest sprawą ogólnego wrażenia i sympatii bądź jej braku. Ale taki jest ten program. Kasia Skrzynecka oceniła mnie tak, jak czuła. Jest to jej prawo. Nawet jeśli wielu z nas – w tym Ty, mój rycerzu najkochańszy, się z tym nie zgadza. Kocham Cię 

napisała aktorka. 

NAJNOWSZE