Skrzynecka o aferze w TTBZ: Rozmowy małżonków na łamach social mediów to jest cosmic!

2021-03-07 23:00 RD
Katarzyna Skrzynecka
Autor: WBF

Chyba nikt nie spodziewał się, że kolejna edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo zacznie się z takim przytupem. I wcale nie chodzi o to, co działo się w studiu, a o burzę w internecie, która rozpętana została przez męża jednej z uczestniczki, jednocześnie byłego jurora show. Głos w sprawie zabrała sama Katarzyna Skrzynecka, od której oceny wszystko się zaczęło… Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Za nami pierwszy odcinek kolejnej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. 5.03.2021 uczestnicy pokazali swoje pierwsze metamorfozy. Najlepszy - według jurorów - był Paweł Góral, który wcielił się w Violettę Villas. Jego występ wzbudził ogromne emocje wśród widzów, ale nie tylko on. Szeroko komentowany jest również występ aktorki, Tamary Arciuch, która wcieliła się w piosenkarkę, Annę German. Ta kreacja Tamarze wyszła naprawdę dobrze. Aktorka zadbała o najmniejsze detale w odwzorowaniu piosenkarki. Nie zajęła jednak pierwszego miejsca… 

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Poszło o opinię Katarzyny Skrzyneckiej, która co prawda pochwaliła Tamarę za występ, ale już w przyznawaniu punktów nie była taka miła. Jurorka dała Tamarze zaledwie 4 punkty. To nie spodobało się między innymi mężowi aktorki, który również był uczestnikiem programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Bartkowi Kasprzykowskiemu. W sieci pokusił się on o naprawdę mocny komentarz, w którym twierdzi, że Kasia Skrzynecka po kilku latach w jury powinna zrezygnować z pracy. 

Po tej wypowiedzi ruszyła lawina kolejnych komentarzy. Wzięli w niej udział między innymi Piotr Gąsowski czy Tamara Arciuch. Swoje “pięć groszy” wtrąciła również Katarzyna Skrzynecka, która nieco wyśmiała całe zamieszanie. Do sprawy podeszła zdecydowanie z dystansem. 

Rozmowy i polemiki małżonków ze sobą wzajemnie łamach social mediów to jest cosmic. Ja z moim mężem najchętniej rozmawiam w łóżku, przy śniadaniu, przy obiedzie, przy kolacji, we wspólnej kąpieli. Tyle jest wszak fajnych miejsc, gdzie można pogadać z własną żoną/mężem (...) Nie każdy potrzebuje siać wokół siebie zadymę i intrygi, by rzetelnie wykonywać swój zawód (...) Niektórzy może potrzebują pseudoaferami wzbudzić zainteresowanie wokół siebie. Mogę jedynie współczuć…

skomentowała Skrzynecka. 

NAJNOWSZE