Antek Królikowski, Olga Kalicka, Kasia Dziurska... Gwiazdy na ślubie Antka Smykiewicza!

2019-08-05 11:14 nk
Gwiazdy na ślubie Antka Smykiewicza
Autor: www.instagram.com

Antek Smykiewicz i Justyna Kapciak wzięli ślub w sobotę po południu. Na uroczystości, którą niemal do końca udało się utrzymać w tajemnicy, pojawiło się sporo gwiazd. Kto bawił się na weselu Antka Smykiewicza? Zobaczcie, jakimi zdjęciami pochwalili się Antoni Królikowski, Olga Kalicka i i Kasia Dziurska.

Jak Wam pisaliśmy, po wielu latach związku Antek Smykiewicz i Justyna Kapciak wzięli ślub. Para starała się zachować w tajemnicy szczegóły na temat ceremonii, jednak jest to dosyć trudne, kiedy zaprasza się na wesele tyle gwiazd, co to potrafią w internety.... ;) Z Instagramów polskich celebrytów fani szybko domyślili sie, co jest na rzeczy, więc i samu główni zainteresowani zaczęli dzielić się z internautami drobnymi szczegółami związanymi z przygotowywaniem się do ceremonii.

W sobotę po południu Antek i Justyna powiedzieli sobie "TAK" przed ołtarzem. Po ślubie kościelnym pięknie ubrana para zaprosiła gości na weselicho.

Gwiazdy na weselu Antka Smykiewicza

Kto bawił się na weselu Antka Smykiewicza i Justyny Kapciak? Był m.in. Antek Królikowski wraz z dziewczyną. Była też Kasia Dziurska z Emilem Gankowskim. Obie pary znalazły wspólny język i chętnie spędzały razem czas na imprezie, o czym świadczą choćby ich relacje na Instagramie.

Na weselu Antka Smykiewicza bawiła się też Olga Kalicka, która pochwaliła się, że to już trzeci ślub z jej udziałem w tym roku. Wśród gości pojawił się także Sylwester Wardęga.

Sądząc po fotkach i filmikach, jakie do sieci wrzuciła para młoda oraz jej goście, wesele było naprawdę udane!

Zobacz też:

NAJNOWSZE