Cara Delevingne i Ashley Benson wzięły ślub! Szczegóły ceremonii z Las Vegas

2019-08-05 12:52
Cara Delevingne i Ashley Benson w Saint-Tropez
Autor: SplashNews.com/East News

Choć Cara Delevingne i Ashley Benson są szczęśliwą parą od ponad roku, modelka dopiero kilka tygodni temu potwierdziła swój związek. Jego tempo wyraźnie jednak przyspieszyło, bo Cara i Ashley... wzięły ślub! Według doniesień ceremonia odbyła się w las Vegas, a zakochane celebrytki przybyły na ślub, ubrane na czarno... Sprawdźcie pozostałe szczegóły!

Gdy podczas lipcowych wakacji w Saint Tropez Cara Delevingne i Ashley Benson zaprezentowały paparazzim złote pierścionki na palcach, fani modelki i aktorki byli przekonani, że para zaręczyła się. Teraz dziewczyny poszły o krok dalej i... wzięły ślub!

Jak poinformował serwis The Sun, Cara Delevingne i Ashley Benson wzięły ślub w małej kaplicy w Las Vegas Boulevard. Gwiazdom ślubu udzielił podobno... sobowtór Elvisa Presleya, a panny młode założyły na tę okazję czarne kreacje. Ashley pojawiła się w butach na obcasach, a w dłoniach trzymała bukiet kwiatów. Kto pojawił się na ślubie?

Cara Delevingne i Ashley Benson wzięły ślub

>> Cara Delevingne o związku z Ashley Benson! Tłumaczy, dlaczego się ujawniły

Tuż po przysiędze "Elvis Presley" ogłosił Carę i Ashley "żoną i żoną", a panie zapozowały po raz pierwszy jako małżeństwo na tle różowego Cadillaca. Wśród gości na ślubie znaleźli się najbliżsi przyjaciele modelki i aktorki - Charlize Theron, Jonas Brothers i Sophie Turner. Właściciel kaplicy przyznał w rozmowie z The Sun, że gwiazdy "były pewne tego, co robią", a na ich twarzach gościły "szerokie uśmiechy".

Warto dodać jednak, że najprawdopodobniej ślub Cary Delevingne i Ashley Benson nie ma mocy prawnej. E! News donosi, że ceremonia miała jedynie charakter zabawy, a do urzędu w Las Vegas nie wpłynął żaden dokument dotyczący ich małżeństwa.

Tak czy inaczej, to musiała być wspaniała ceremonia!

NAJNOWSZE