Mural Anny Przybylskiej w Gdańsku poprawiony. Artysta wyjaśnia: "Moja wina nie ma gadania"

2021-05-11 17:20 es
Anna Przybylska
Autor: WBF

Choć Anna Przybylska zmarła wiele lat temu, jej dorobek wciąż jest bardzo w Polsce ceniony. Aktorka miała zostać uczczona muralem na jednej z gdańskich ulic. Jednak efekt wyszedł... kontrowersyjny. Internauci nie pozostawili na obrazie suchej nitki. Zdaniem wielu Anna Przybylska wyglądała na niepokojąco napuchniętą. Teraz twórca muralu Anny Przybylskiej poprawił swoje dzieło i odniósł się do krytyki.

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku. Aktorka zostawiła trójkę dzieci, przegrywając walkę z nowotworem. Polacy pokochali ją za rolę w filmach takich jak Bokser, kariera Nikosia Dyzmy czy Bilet na księżyc.

Lata po śmierci Anna Przybylska wciąż cieszy się sympatią fanów. Nic więc dziwnego, że w Gdańsku powstał upamiętniający ją mural. Niestety obraz nie wszystkim przypadł do gustu. Delikatnie mówiąc.

Twórca muralu z Anną Przybylską został zrównany z ziemią! Internauci skrytykowali jego pracę w ostrych słowach. Teraz Piotr "Tuse" Jaworski poprawił obraz i zabrał głos na Instagramie.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Mural z Anną Przybylską w Gdańsku poprawiony

Piotr "Tuse" Jaworski to artysta streetartowy. Zyskał ogólnopolską sławę za sprawą muralu z Anną Przybylską. Najpewniej nie o taką popularność mu chodziło... Internauci bardzo krytycznie ocenili jego mural z Anną Przybylską. Twierdzili, że aktorka wyszła zbyt grubo, wygląda na opuchniętą i przypomina... Danutę Holecką!

Twórca muralu z Anną Przybylską poprawił swoją pracę oraz zabrał głos na Instagramie.

Dzięki czujnemu oku internautów i fali konstruktywnej krytyki obrazek Ani został w końcu dokończony na co zabrakło sił wcześniej. Faktycznie może wybrałem nie to zdjęcie, coś też nie siedziało. Moja wina nie ma gadania, choć jestem zdania że nie ma malowania lepszych obrazków jak czasami się czegoś nie spieprzy. Mam nadzieję, że teraz jest lepiej :)

Tym razem twórca muralu z Anną Przybylską otrzymał od internautów ciepłe słowa.

- Choć nie udzielałem się w kwestii poprawy tej pracy to muszę przyznać, że jest dużo, dużo lepiej. Świetna robota, pozdro 🔥🙌

- Nawet gdyby było idealnie znalazlby się taki co by się dopieprzył do czegoś... taka magia "internetów"😉

- Ci co krytykują niepotrafia nawet kretki w łapie trzymać 🖕!

- Mnie podoba się bardzo !🔥 dobra robota Piter🔥👏

Czytamy.

A jakie jest Wasze zdanie?

Zobacz też:

NAJNOWSZE