Maja Hyży i Grzegorz Hyży walczą o dzieci. Sprawa trafiła z internetu do sądu

2021-05-10 17:20 es
Maja Hyży i Grzegorz Hyży
Autor: WBF

Kilka tygodni temu Maja Hyży udostępniła na Instagramie długi wpis. Wyznała w nim, że od lat jest ofiarą prześladowania przez byłego partnera. I chociaż nigdzie nie padło nazwisko, fani są przekonani, że chodzi o ex męża gwiazdy, Grzegorza Hyżego. Teraz para przenosi swój konflikt z social mediów, na salę sądową. Trwa walka o opiekę nad dziećmi.

Maja Hyży i Grzegorz Hyży byli małżeństwem od 2011 do 2013 roku. A więc od ich rozstania minęło już sporo czasu. Wciąż jednak nie mogą dojść do porozumienia w kwestii opieki nad dziećmi. Ex małżonkowie wychowują wspólnie dwóch synów - Wiktora i Alexandra.

Kilka tygodni temu Maja Hyży opublikowała na Instagramie długi wpis. Gwiazda wyznała, że od lat jest prześladowana, kontrolowana i osaczana. Chociaż nie napisała tego wprost - internauci są pewni, że chodzi o Grzegorza Hyży.

Teraz dowiadujemy się, że ich walka przenosi się z social mediów na salę sądową.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Maja Hyży i Grzegorz Hyży będą w sądzie walczyć o dzieci

W rozmowie z party Maja Hyży opowiedziała o sprawie sądowej. Dotyczy ona podziału opieki nad synami. Gwiazda podkreśla, że do tej pory robiła wszystko, żeby dzieci miały kontakt z ojcem.

Nigdy nie utrudniałam Grzegorzowi kontaktów z dziećmi. Przeciwnie, dopasowywałam się do terminów jego wyjazdów, koncertów i godziłam się na zmiany.

To jednak najwyraźniej nie wystarczy. Według celebrytki Grzegorz Hyzy chce, by synowie spędzali z nim tyle samo czasu, co z mamą. Będzie walczył o opiekę naprzemienną. Natomiast Maja Hyży zamierza również zawalczyć o alimenty.

W sądzie domagam się uregulowania spraw związanych z opieką nad dziećmi i podwyższenia alimentów. Grzegorz domaga się ustalenia opieki naprzemiennej nad synami.

Dodaje Maja Hyży.

Uda im się dogadać?

Zobacz też:

NAJNOWSZE