Powstał MURAL z wizerunkiem Anny Przybylskiej! Nie wszystkim przypadł do gustu…

2021-05-09 19:02 RD
Anna Przybylska
Autor: WBF

Media społecznościowe obiegły zdjęcia, na których widać mural z wizerunkiem Anny Przybylskiej. Rodzina zmarłej aktorki jest zachwycona. Jednak nie wszystkim malowidło przypadło do gustu. W sieci roi się od komentarzy… Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

W sobotę muralem z wizerunkiem Anny Przybylskiej pochwaliła się na Instagramie siostra zmarłej aktorki, Agnieszka Kubera. Nie kryje ona wzruszenia i zachwytu efektem pracy gdańskiego artysty. Widać to w hasztagach, które zostały dołączone do opisu zdjęcia. 

Niestety, nie wszystkim malowidło przypadło do gustu. W sieci jest wiele komentarzy, których autorzy zwracają uwagę na niedoskonałości muralu. 

- Jak większość Twoich prac mi się podoba, to ta mi nie podchodzi, przykro mi

- Obserwuję od dawna i wielki szacun, ale wyjątkowo nie rozumiem tej pracy... Przez dodatkowe kilogramy (których przecież nie było) wygląda bardziej jak Danuta Holecka 😢

- Taka piękna kobieta ale tu to niestety kompletnie nie ona . Gdzie te jej piękne sarnie oczy 🤷‍♀️🙈

czytamy w komentarzach. 

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

TUSE wykonał portret Anny Przybylskiej na jednej z kamienic przy ulicy Partyzantów 24. Jest on także autorem muralu Krzysztofa Krawczyka, czy Henryka "Papcia Chmiela" Chmielewskiego.

Autorem malowidła, które zdobi jedną ze ścian kamienicy na gdańskim Wrzeszczu jest Piotr Jaworski. Artysta, który przybrał artystyczny pseudonim TUSE jest absolwentem gdańskiego wydziału Malarstwa i Grafiki Akademii Sztuk Pięknych.

NAJNOWSZE