Anna Lewandowska w ciąży: który to miesiąc? Znamy termin porodu!

2019-11-07 10:35 kp
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
Autor: Peter Schatz/Imago Sport and News/East News

Fani Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego spragnieni są informacji na temat ich drugiego dziecka. Najczęściej stawiane obecne pytanie brzmi: kiedy urodzi Anna Lewandowska? Termin porodu trenerki to oczywiście informacja, którą para zachowa dla siebie, choć Robert Lewandowski uchylił rąbka tajemnicy.

Gdy po strzelonej bramce w meczu Ligi Mistrzów między Bayernem Monachium a Olympiakosem Pireus Robert Lewandowski włożył piłkę pod koszulkę i pokazał ssący palec jedno stało się jasne - Anna Lewandowska jest w ciąży. Fani trenerki już od dawna wypatrywali na jej zdjęciach pierwszych oznak ciążowego brzuszka, jakby przewidując, że para w pewnym momencie podejmie decyzję o drugim dziecku.

6 listopada 2019 roku na instagramowych profilach pary zaroiło się od gratulacji od fanów i innych gwiazd. Sama Anna Lewandowska szybko podziękowała internautom i przyjaciołom za wszystkie ciepłe słowa, które otrzymała z mężem krótko po ogłoszeniu ciąży.

>> Anna Lewandowska w ciąży na kolejnym zdjęciu. "Nie mogliśmy zasnąć z emocji"

Anna Lewandowska w ciąży - szczegóły

Fani Anny Lewandowskiej są oczywiście spragnieni wszelkich możliwych szczegółów na temat jej ciąży. Który to miesiąc? Jakiej płci będzie maluch? Kiedy drugie dziecko Anny Lewandowskiej przyjdzie na świat? Termin porodu to teraz jedna z najbardziej oczekiwanych informacji - fani słynnej pary nie mogą się doczekać, aż powitają rodzeństwo Klary na świecie.

Anna Lewandowska w ciąży - który to miesiąc?

O tym, w którym miesiącu ciąży jest Anna Lewandowska, dowiedzieliśmy się z najlepszego źródła - od jej męża. Krótko po meczu Robert Lewandowski skomentował swoją cieszynkę w rozmowie z niemieckimi dziennikarzami.

Udało się z tą bramką: chciałem po prostu oficjalnie powiedzieć, że będziemy mieli drugie dziecko. To najpiękniejsza rzecz na świecie, można być dumnym.

- cytuje portal Sport1. Jak czytamy, Robert Lewandowski poinformował, że Anna Lewandowska jest w czwartym miesiącu ciąży.

Anna Lewandowska w ciąży - termin porodu

Jaki będzie więc termin porodu Anny Lewandowskiej? Zgodnie z podanymi informacjami żona Roberta Lewandowskiego urodzi drugie dziecko prawdopodobnie w kwietniu. Drugie dziecko pary będzie więc niecałe 3 lata młodsze od małej Klary.

NAJNOWSZE