Anna Lewandowska: płeć drugiego dziecka już znana? Robert Lewandowski ma swój typ?

2019-11-06 22:45 nk
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Autor: WBF

Anna i Robert Lewandowski właśnie ogłosili drugą ciążę trenerki. To wspaniała wiadomość dla przyszłych podwójnych rodziców i ich córeczki, która będzie miała rodzeństwo. Czy płeć drugiego dziecka Anny i Roberta Lewandowskich jest już znana przyszłym rodzicom? Wiadomo, że przed narodzinami Klary Robert Lewandowski marzył o synku. Czy w kwestii drugiego dziecka też ma swoje preferencje?

To wspaniały dzień dla fanów i przyjaciół najpopularniejszej sportowej pary w Polsce! Anna i Robert Lewandowscy ogłosili drugą ciążę! Piękna karateczka i trenerka fitness w ciągu najbliższych kilku miesięcy urodzi kolejne dziecko, a mała Klara Lewandowska będzie miała rodzeństwo!

Oczywiście zaraz po tym, jak Robert Lewandowski ogłosił drugą ciążę Ani podczas meczu Bayernu z Olympiakosem poprzez charakterystyczną cieszynkę, zaczęły się spekulacje. Jakiej płci będzie drugie dziecko Lewandowskich? W którym miesiącu ciąży jest Ania? Na kiedy ma wyznaczony termin porodu? Takich szczegółów małżonkowie na razie nie ujawnili. Możemy więc jedynie zgadywać, snuć domysły i... czytać znaki! ;)

Na temat płci drugiego dziecka Robert Lewandowski wypowiadał się już rok temu w wywiadzie dla bloga Ani. Okazało się, że jego podejście do tej kwestii diametralnie zmieniła dwuletnia obecnie Klara!

Kiedyś bardzo chciałem mieć chłopca, marzyłem o synu, juniorze. Ale mając taką kochaną córeczkę, zdaję sobie sprawę, że to, co wcześniej myślałem, blaknie w obliczu tego, co mam teraz. Jestem szczęśliwy. Jeśli będziemy mieć drugą córeczkę, będę jeszcze szczęśliwszy i dumny. Zobaczymy, co będzie.

- powiedział wówczas Lewy.

NAJNOWSZE