Anna Lewandowska w drugiej ciąży! Fani i gwiazdy gratulują Ani i Robertowi dziecka!

2019-11-06 21:41 nk
Anna Lewandowska
Autor: WBF

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży! Wspaniałą wiadomość przekazał podczas meczu Bayernu z Olympiakosem Robert Lewandowski. Para wrzuciła wymowne zdjęcie Lewego na swoje profile na Instagramie i właśnie wtedy posypały się gratulacje. Małgorzata Rozenek-Majdan, Małgorzata Kożuchowska, Otylia Jędrzejczak... Kto jeszcze pogratulował słynnym rodzicom?

Anna i Robert Lewandowski nigdy nie kryli się z tym, że chcieliby doczekać się jeszcze jednego dziecka. Narodziny Klary w maju 2017 roku były największym szczęściem, jakie mogło spotkać parę. Ania chwaliła się, że córeczka bardzo lubi inne dzieci, więc z pewnością fajnie dogadywałaby się z rodzeństwem. A Lewy wyjawił już rok temu, że choć kiedyś marzył mu się synek, dziś jest mu wszystko jedno, jakiej płci będzie drugie dziecko. Aż w końcu przyszedł czas na spełnienie marzenia!

Anna Lewandowska w ciąży: internet oszalał!

Robert Lewandowski ogłosił światu podczas meczu Bayernu z Olympiakosem, że Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży. Obwieścił to w ten sam sposób, jak poprzednio, czyli poprzez charakterystyczną cieszynkę. Lewy zrobił sobie ciążowy brzuch z piłki pod koszulką i włożył kciuk do ust.

Zdjęcie z cieszynką Lewego oboje małżonkowie zamieścili na swoich Instagramach. Fani i przyjaciele pary oszaleli z radości!

Ciążowy post Ani Lewandowskiej w ciągu dwóch godzin polubiło 140 tysięcy osób, a spis Roberta Lewandowskiego w jeszcze krótszym czasie zalajkowało 428 tysięcy internautów. POsypały się gratulacje - nie tylko od fanów, ale także gwiazd - oczywiście z kolegami Lewego z boiska na czele.

Swoją radość z nowiny w komentarzach wyrazili między innymi: Sławomir Peszko, Zofia Ślotała, Viola Piekut, Gabi Drzewiecka, Małgorzata Rozenek, Jessica Mercedes, Maffashion i Joanna Koroniewska,

Cudownie!!! Wspaniała wiadomość!!!Gratulacje!!!

- napisała Małgorzata Kożuchowska.

Gratulacje Aniu dla ciebie i Roberta :)!! Piękne chwile już przeżywacie a z dwójka jest jeszcze lepiej

 

- skomentowała Otylia Jędrzejczak.

NAJNOWSZE