Anna Lewandowska w ciąży na kolejnym zdjęciu. "Nie mogliśmy zasnąć z emocji"

2019-11-07 10:04 kp
Anna Lewandowska
Autor: WBF

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska już oficjalnie mogą odliczać dni do narodzin ich drugiego dziecka. W kolejnych miesiącach słynna para może liczyć na wielkie wsparcie swoich fanów, którzy bardzo entuzjastycznie zareagowali na ciążę Anny Lewandowskiej. Wieczór, w którym para ogłosiła, że ich rodzina znów się powiększy, był dla nich wyjątkowy!

Ogłaszając informację o drugiej ciąży Anny Lewandowskiej Robert Lewandowski opanował nie tylko polskie, ale i niemieckie media. Pod postami piłkarza i trenerki ze zdjęciami słynnej cieszynki w ciągu 12 godzin pojawiło się ponad 15 tysięcy komentarzy z gratulacjami. Nie ma wątpliwości, że zainteresowanie ciążą Anny Lewandowskiej nie będzie słabło w kolejnych tygodniach - wręcz przeciwnie!

W trakcie pierwszej ciąży Anna Lewandowska chętnie pokazywała fanom zdjęcia swojego rosnącego brzuszka i się z nimi swoimi przeżyciami. Fanki celebrytki, które również spodziewały się w tamtym czasie dziecka, chętnie korzystały z jej rad dotyczących zdrowego żywienia i uprawiania w czasie ciąży. Nie ma wątpliwości, że internautki liczą na to, że w przypadki drugiej ciąży Anny Lewandowskiej będzie podobnie.

Anna Lewandowska w ciąży

Tymczasem Anna Lewandowska i Robert Lewandowski oswajają się powoli z wielkim zainteresowaniem, jakie spadło na nich po ogłoszeniu drugiej ciąży. Jak przyznała sama przyszła mama na Instagramie - tego wieczoru, gdy Robert pokazał cieszynkę, trudno było im zasnąć! Na swoim Insta Story Anna opublikowała kolejne zdjęcie w ciąży i podziękowania za gorące gratulacje, które otrzymała z mężem od fanów.

Dziękujemy Wam Kochani za tysiące gratulacji, wiadomości, komentarzy, telefonów. Nie mogliśmy zasnąć z tych emocji

 - napisała pod zdjęciem trenerka.

>> Robert Lewandowski pokazał "pierwsze zdjęcie naszej trójki". Widać brzuszek?

Anna Lewandowska w drugiej ciąży
Autor: Instagram/ Anna Lewandowska
NAJNOWSZE