Anna Kournikova i Enrique Iglesias wzięli ślub?! Tenisistka ma dosyć tajemnic?

2019-10-17 12:28 nk
Anna Kournikova i Enrique Iglesias
Autor: SPW / Splash News/EAST NEWS

Anna Kournikova najwyraźniej ma dosyć ukrywania przed światem szczegółów swojego związku z Enrique Iglesiasem! Tenisistka ogłosiła na Instagramie, że teraz jest Anną Kournikovą Iglesias! Wygląda na to, że jedna z najbardziej tajemniczych par sportu i show biznesu jest już małżeństwem! Czy niebawem możemy spodziewać się ślubnych zdjęć?

Anna Kournikova i Enrique Iglesias poznali się w 2001 roku na planie jego teledysku do piosenki Escape. To do dziś jedna z najbardziej tajemniczych par show biznesu i sportu. Choć są razem wiele lat i mają wspólnie 2-letnie bliźnięta, Lucy i Nicholasa, nigdy nie lubili opowiadać w mediach o swojej relacji, nie zdecydowali się też na żadną romantyczną sesję fotograficzną dla poczytnego pisma. Na ich Instagramach bardzo rzadko są publikowane wspólne zdjęcia, a jedyne dowody na to, że wciąż są razem, to pojawiające się raz po raz zdjęcia zrobione przez paparazzi.

Anna Kournikova i Enrique Iglesias po ŚLUBIE?!

Wygląda na to, że rosyjska tenisistka ma dosyć ukrywania przed światem swojego rodzinnego szczęścia. Anna Kournikova obwieściła światu, że ona i Enrique Iglesias są już małżeństwem!

Anna Kournikova oficjalnie zmieniła nazwisko na Instagramie. W opisie jej profilu możemy teraz przeczytać: "Anna Kournikova Iglesias"! Tym samym najprawdopodobniej potwierdziła, że wzięła ślub z latynoskim piosenkarzem. Sportsmenka nie jest bowiem osoby, która pokusiłaby się o taką prowokację dla rozgłosu.

Myślicie, że doczekamy się ślubnych zdjęć Anny i Enrique?

Anna Kournikova Iglesias na Instagramie
Autor: Instagram.com/annakournikova

Zobacz też:

NAJNOWSZE