Rihanna jest w ciąży? Jej nowe WIDEO w bikini nie pozostawia wątpliwości!

2019-10-17 11:54 nk
Rihanna
Autor: https://www.instagram.com/badgalriri

W sieci krążą plotki, że Rihanna jest w ciąży ze swoim partnerem, Hassanem Jameelem. Ostatnie zdjęcia artystki wzbudziły spore wątpliwości. Rozwiewa je najnowszy filmik, jaki RiRi wrzuciła na swój Instagram! Piosenkarka pokazała się w skąpym bikini, dzięki czemu jej figurze możemy przyjrzeć się bardzo dokładnie!

Rihanna i Hassan Jameel są razem już od kilku lat. Coraz głośniej mówi się o ślubie pary, a oczywiście tam, gdzie związek i ślub na horyzoncie, pojawia się też temat ciąży. Media co chwilę spekulują, że artystka spodziewa się dziecka. Ostatnie plotki o ciąży Rihanny pojawiły się kilka dni temu, kiedy paparazzi zrobili gwieździe zdjęcia w obcisłej białej sukience. Zdaniem niektórych było na nich widać wyraźnie zaokrąglony brzuch...

Rihanna w bikini? Najlepszy komentarz do plotek o ciąży!

Faktem jest, że jakiś czas temu Rihanna nieco przytyła, przez co plotki o ciąży nasiliły się. Czy tym razem pogłoski są prawdziwe?

Rihanna zamieściła na Instagramie najlepszy komentarz do ciążowych plotek, jaki mogła wymyślić. Stanowi go filmik, w którym gwiazda przechadza się w bikini z papierosem (skrętem?) w ustach. Brzuch artystki jest całkowicie płaski, ale to oczywiście mogłoby jeszcze o niczym nie świadczyć. Jednak nie mamy wątpliwości, że gdyby RiRi spodziewała się dziecka, to nie pozwalałaby sobie na używki! A już na pewno nie publicznie.

Oczywiście w komentarzach nie zabrakło pytań, jak stare jest nagranie. RiRi wyjaśniła sprawę dosadnie: "[Nagrane] tuż przed tym komentarzem".

Jaśniej się chyba nie da, prawda? ;)

NAJNOWSZE