Anna i Robert Lewandowscy na NIEUDANEJ RANDCE! Ania: "Normalnie imprezka 'pełną parą'"

2020-07-09 19:32 nk
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Anna i Robert Lewandowscy to bardzo zajęta para. Sport, własne biznesy, a do tego dwoje małych dzieci... W tych warunkach nie jest łatwo dbać o płomień namiętności w związku. Lewandowscy robią jednak co mogą, by znaleźć trochę czasu tylko dla siebie. Niestety, ich ostatnia randka nie potoczyła się tak, jak miała...

Anna Lewandowska dwa miesiące temu została po raz drugi mamą. Razem z mężem wychowuje więc 3-letnią Klarę i maleńką Laurę. Oprócz tego Lewa już wróciła do pracy, bo w końcu własne biznesy same się sobą nie zaopiekują. Żona Roberta Lewandowskiego, poza prowadzeniem kilku marek w różnych lifestyle'owych branżach, nie zapomina o treningach - i dla siebie, i dla swoich fanek.

W końcu Ania i Robert Lewandowscy postanowili odnaleźć nieco czasu tylko dla siebie. Niestety, randka, którą sobie zaplanowali na wieczór, nie poszła tak, jak miała...

About last night. Najpierw LIVE z moim mężem, a potem rodzice mieli "wychodne". To miała być randka z mężem i spotkanie ze znajomymi. Włos zrobiony, szybki makeup, fajna kiecka, gotowi do wyjścia i nagle naszym dzieciom przypomniało się, że... chcą zostać z nami. kiedy już zasnęły... udało nam się wyjść, ale po 3 godzinach moim marzeniem okazała się nie impreza tylko odpoczynek, łóżko i spanie. Normalnie imprezka „pełną parą”

- pisze z ironią Anna Lewandowska na Instagramie, ząłączając zdjęcie swojej stylizacji...

Cóż, na pocieszenie możemy napisać tylko, że na tej - może i nieudanej - randce Ania wyglądała zjawiskowo! Zawsze coś... ;)

NAJNOWSZE