Jankes trenował z Anną Lewandowską! Jak poradził sobie z #fighterchallenge?

2020-07-02 19:05 nk
Anna Lewandowska i Jankes
Autor: www.instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska zaledwie dwa miesiące po porodzie wystartowała z kolejnym treningowym wyzwaniem. Tym razem do wspólnego wysiłku zaprosiła Jankesa! Prezenter, którego znacie z Radia ESKA, ma za sobą niełatwe zadanie - dotrzymać tempa jednej z ukochanych trenerek wszystkich Polek! Jak sobie poradził?

Anna Lewandowska zaledwie dwa miesiące temu została po raz drugi mamą. Malutka Laura Lewandowska przyszła na świat 6 maja 2020 roku. I choć, jak już wiemy, poród był bardzo szybki i bezproblemowy, to jednak kobieta po takim wysiłku potrzebuje zazwyczaj sporo czasu na regenerację i powrót do formy.

Ania Lewandowska po raz kolejny udowodniła, że jest niezniszczalna! Gwiazda nie tylko bardzo szybko wróciła do treningów, ale organizuje już internetowe wyzwania dla swoich fanek!

Ostatnio żona Roberta Lewandowskiego wystartowała z nowym wyzwaniem - #fighterchallenge. Ania codziennie zaprasza na wspólny trening inną gwiazdę.

Czwartek, 2 lipca 2020, to 4. dzień wyzwania. Lewandowska ogłosiła w środę wieczorem, że tym razem będzie jej towarzyszył Jankes!

Jak Wam mija dzień? Widzę, że część z Was jest już po treningu z appki. Dzisiaj 4 dzień #fighterchallenge ! 👊
Już jutro łapiemy się na LIVE o godzinie 18:30!
Zdradzę Wam, kto będzie moim gościem, bo zasypujecie mnie propozycjami 😇
JANKES‼️ @jankes_official ‼️A to oznacza, że będzie.. WESOŁO

- napisała Ania Lewandowska na Instagramie.

Prezenter, którego świetnie znacie z Radia ESKA, ćwiczył u boku Ani podczas live'a w mediach społecznościowych. Tym razem Anna Lewandowska zaserwowała trening wzmacniający z hantlami lub butelkami. Wszystko można było oglądać na żywo jednocześnie na Facebooku, Instagramie i TikToku.

Jak Jankes poradził sobie z jej challengem? Jak sam przyznał, "jest dobrze"! Choć nie było łatwo i pod koniec treningu oboje ledwo zipali, i Ania, i Janki dotrwali do samego finiszu!

Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE