Anja Rubik, Miley Cyrus i Liam Hemsworth znowu razem! Była też Hailey Bieber i...[ZDJĘCIA]

2019-06-07 18:29
Miley Cyrus, Liam Hemsworth, Hailey Bieber, Anja Rubik na pokazie Saint Laurent
Autor: Xavier Collin/Image Press Agency/Splash News/SplashNews.com/East News

Anja Rubik, Miley Cyrus i Liam Hemsworth znowu spotkali się na jednej imprezie! Poza nimi na pokazie nowej męskiej kolekcji Saint Laurent na plaży w Malibu pojawili się także: Hailey Bieber, Amber Heard, Nicole Richie, Keanu Reeves i 21 Savage. Zobaczcie zdjęcia gwiazd z pokazu Saint Laurent! Kto wyglądał najlepiej?

Pamiętacie, jak Anja Rubik i Miley Cyrus świetnie bawiły się razem w busie po drodze na MET Gala 2019? Razem z nimi podczas jazdy wygłupiał się także mąż Miley, Liam Hemsworth. Cała ekipa była w szampańskich nastrojach, czego dowodziły filmiki, wrzucane przez Anję na Insta Story.

Polska modelka miała kolejną okazję, by spotkać się z amerykańskimi gwiazdami. Tym razem wszyscy troje uczestniczyli w pokazie kolekcji męskiej Saint Laurent na wiosnę i lato 2020. Prezentacja odbyła się na plaży w Malibu, a wśród gości pojawiło się sporo gwiazd!

Anja Rubik na pokaz mody przyszła wyjątkowo seksownie ubrana. Miała na sobie czarno-białą mini spódniczkę, która eksponowała jej długaśne nogi. Jeśli chodzi o sexy wygląd, to mogła się z nią równać właściwie tylko Hailey Bieber. Na pokaz Saint Laurent żona Justina Biebera przyszła w króciutkiej sukience w czerwono-białe pasy, z ogromnym dekoltem.

Wyjątkowo stonowany, jak na tę gwiazdę, był wygląd Miley Cyrus. Artystka była ubrana cała na czarno. miała brokatową marynarkę, świecące spodnie z dziurami i... kalosze?! Liam Hemsworth i Keanu Reeves postawili na męską klasykę, Amber Heard w żaden sposób nie wyróżniała się z tłumu, a Nicole Richie wyglądała po prostu chudo.

Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE