Anja Rubik, Miley Cyrus i Liam Hemsworth bawili się razem w drodze na MET Gala 2019!

2019-05-07 19:26
Anja Rubik - Instagram
Autor: instagram.com, Anja Rubik

Anja Rubik pochwaliła się w mediach społecznościowych filmikami, na których wygłupia się z Miley Cyrus i Liamem Hemsworthem w drodze na MET Gala 2019! Wygląda na to, że polska modelka i amerykańska gwiazda nieźle się zakumplowały!

MET Gala 2019 przyciągnęła do Nowego Jorku mnóstwo gwiazd. Na imprezie pojawili się celebryci z pierwszych (i drugich) stron gazet. Pokazywaliśmy Wam dziś na Hotplota.pl zdjęcia m.in. Kim Kardashian, Shawna Mendesa, Harry'ego Stylesa, Jareda Leto, Lady Gagi, Cardi B czy braci Jonas z żonami. Na uroczystości w Metropolitan Museum of Art pojawiła się także Miley Cyrus z mężem, Liamem Hemsworthem, oraz Anja Rubik. Okazuje się, że amerykańska piosenkarka i aktorka oraz polska modelka bardzo się polubiły. Panie przyjechały na imprezę jednym autem!

Anja Rubik opublikowała na swoim Instagram Story filmiki, w których widzimy, jak świetnie panie bawiły się razem w busie, który wiózł je na MET Gala 2019. Były wygłupy, śpiewy i robienie min. Potem panie siedziały blisko siebie podczas uroczystości.

Wcale nie dziwimy się, że Anja i Miley znalazły wspólny język. W kwestiach światopoglądowych wiele je łączy. Obie panie lubią pokazywać się nago i starają się znormalizować widok nagiego ciała w przestrzeni publicznej, jak np. social media. Obie są wojującymi ekolożkami i obrończyniami praw zwierząt. Obie lubią też rzecz jasna ekstrawagancką modę. Czyżby nowa przyjaźń?

Miley Cyrus i Liam Hemsworth
Autor: www.instagram.com/anja_rubik
Anja Rubik
Autor: www.instagram.com/anja_rubik
Anja Rubik, Miley Cyrus i Liam Hemsworth
Autor: www.instagram.com/anja_rubik
Miley Cyrus i Liam Hemsworth
Autor: www.instagram.com/anja_rubik
NAJNOWSZE