Ania Starmach na pierwszym spacerze z Guciem. "Było inaczej niż to sobie wyobrażałam"

2021-05-18 20:30 kp
Anna Starmach
Autor: Materiały Prasowe

Ania Starmach w ubiegłym tygodniu powitała na świecie swoje drugie dziecko. Przez cały okres ciąży influencerka kulinarna pozostawała w kontakcie ze swoimi fanami i publikowała na Instagramie urocze zdjęcia z jej przygotowań do powiększenia rodziny. Teraz, gdy jej synek jest już na świecie, Anna Starmach zrelacjonowała swój pierwszy spacer w komplecie. Cóż - była przygotowana na coś zupełnie innego!

Fani Anny Starmach z radością przyjęli w ubiegłym tygodniu informację, że gwiazda urodziła i ona oraz jej dziecko są zdrowi i wypoczywają. Dla młodej mamy pojawienie się synka na świecie to prawdziwa rewolucja - dotąd całą swoją energię poświęcała córce, która teraz została starszą siostrą. Gotowa na nowe wyzwania Anna Starmach nie może być jednak szczęśliwsza.

Gwiazda doskonale radzi sobie z oddzielaniem życia zawodowego od prywatnego, jednak nie zapomina przy tym o swoich fanach. Choć Ania nie wpuszcza kamer do swojego domu i dba o to, by jej codzienność nie była omawiana przez media plotkarskie, na jej Instagramie można znaleźć sporo uroczych zdjęć z rodziną, które nie naruszają jej prywatności, a jednak przynoszą mnóstwo radości jej fanom. Teraz pokazała zdjęcie z pierwszego spaceru z synkiem!

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Ania Starmach na pierwszym spacerze z synem

Kilka dni po powrocie ze szpitala przyszedł czas na pierwszy spacer w powiększonym gronie. Jak przyznała Ania Starmach, wyobrażała sobie, że w maju z synkiem będzie spacerowała w wybitnie wiosennej aurze - pogoda ją jednak zaskoczyła!

Myślałam, że skoro Gucio rodzi się w maju to na nasz pierwszy spacer ubiorę klapeczki i sukienkę, bobasowiplanowałam włożyć tylko bodziak, do tego lekki otulacz.🌼🌻🍃🌿Tymczasem pogoda zaskoczyła młodych rodziców 🙈 Konieczna była peleryna, śpiworek, w zapasie czekał ochraniacz na deszcz i termos z herbatą 🙈I choć było zupełnie inaczej niż to sobie wyobrażałam to BYŁO WSPANIALE!Pierwszy spacer w czwórkę za nami! 👩‍👩‍👧‍👦

- napisała gwiazda.

Celebrytka z mężem, córką i synkiem spacerowali po krakowskiej starówce. Zobaczcie zdjęcie!

NAJNOWSZE