Anna Starmach

i

Autor: East News

Ania Starmach normalizuje wygląd ciała po porodzie. Z dumą pokazała fanom brzuszek

2021-05-17 17:30

W czasach perfekcji na Instagramie trudno nie odnieść wrażenia, że kobiety wprost z porodówki lecą na siłownię, by już tydzień po porodzie oszałamiać figurą. Z prawdziwym życiem ma to niewiele wspólnego. Ten temat poruszyła Ania Starmach, która niedawno została mamą po raz drugi. W reakcji na komplementy fanów postanowiła pokazać im swoje ciało z dwóch perspektyw.

Niedawno Ania Starmach została mamą po raz drugi. Tym razem gwiazda urodziła syna. Chłopiec otrzymał ciekawe imię - Gustaw. Jego starszą siostra jest Jagna. Ojcem dzieci jest mąż Ani Starmach, Piotr Kusek. Para pobrała się w 2017 roku.

Na Instagramie Ania Starmach pokazała fanom kilka zdjęć po porodzie. Internauci zgodzili się, że gwiazda wygląda fantastycznie. Temat wyglądu kobiecego ciała po porodzie zawsze wzbudza emocję. W czasach social mediów można odnieść wrażenie, jakoby powrót do formy trwał 15 minut i był priorytetem każdej świeżo upieczonej mamy. Ania Starmach rozprawia się z tym mitem na swoim stories.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Ania Starmach pokazuje ciało po porodzie

Sprowadzenie na świat nowego człowieka to dla ciała kobiety wielki wysiłek i wyzwanie. W dobie Instagrama często się o tym zapomina. Matki natomiast są rozliczane z tego, jak szybko wróciły do formy. Ania Starmach otrzymała od swoich obserwatorów sporo komplementów na temat wyglądu po porodzie.

Gwiazda odniosła się do nich na swoim stories.

- Dostałam od was wiele wiadomości, że wspaniale wyglądam po porodzie. Pytałyście, jak ja to robię! Chciałam wam pokazać dwie perspektywy: na wprost i z profilu.

Na kolejnym ujęciu widzimy, jak Ania Starmach stoi bokiem. Zaokrąglony brzuszek wskazuje, że jeszcze chwilę temu był tam człowiek. I to jest zupełnie normalne!

- Mam jeszcze spory brzuszek. Noszę spodnie z szeroką gumą, ciążowe. Brzuszek nie znika od razu. To naturalne, ale ja się tego nie wstydzę.

Dodała gwiazda.

Dalej Ania Starmach wyjaśniła, że czas na płaski brzuch jeszcze przyjdzie. Na razie jednak nie jest to jej priorytet, a wygląd jest sprawą drugorzędną.

Hotplota.pl gratuluje zdrowego rozsądku!

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Julia Wieniawa?

Zobacz też: