Alec Baldwin zawiesza wszystkie projekty. "Jest absolutnie zdruzgotany"

2021-10-24 16:50 mm
Plan filmu Rust, na którym Alec Baldwin zastrzelił operatorkę
Autor: The Albuquerque Journal/Associated Press/East News

Po tragicznym wypadku z bronią na planie filmu "Rust" Alec Baldwin zawiesza pracę we wszystkich dotychczasowych projektach. Osoby z otoczenia aktora donoszą, że Baldwin jest "absolutnie zdruzgotany" i przez wiele godzin nie było z nim żadnego kontaktu. Choć gwiazdor zdaje sobie sprawę, że nie ponosi winy za to, że w broni znalazły się prawdziwe kule, nie umie pogodzić się z tym, że zabił koleżankę z planu. Co dalej z karierą Aleca Baldwina?

Alec Baldwin nie może dojść do siebie po tragicznym wypadku z bronią na planie filmu "Rust" - wynika z najnowszych ustaleń magazynu People. Dziennikarze cytują osoby z otoczenia aktora, które mówią, że Baldwin jest roztrzęsiony, a przez wiele godzin nie było z nim kontaktu.

Alec Baldwin zawiesza WSZYSTKIE projekty

63-letni aktor nie może dojść do siebie po śmiertelnym postrzeleniu operatorki Halyny Hutchins i ranieniu reżysera Joela Souzy. Magazyn People donosi, że Alec Baldwin zdecydował się bezterminowo zawiesić wszystkie projekty, w których brał udział. W krótkich słowach poinformował wszystkich zainteresowanych, że potrzebuje czasu dla siebie, aby ponownie móc się skoncentrować. 

Osoby z otoczenia aktora mówią, że Alec Baldwin już w przeszłości właśnie w ten sposób radził sobie z kryzysami.

Kiedy dzieje się coś złego, na krótko znika z życia publicznego

- twierdzą źródła magazynu.

Informatorzy donoszą, że przez wiele godzin po wypadku Alec Baldwin był rozhisteryzowany i absolutnie zdruzgotany.

Wszyscy wiedzą, że to był wypadek, ale on jest absolutnie załamany

- czytamy w najnowszych doniesieniach.

NAJBARDZIEJ NIEBEZPIECZNE drogi w Polsce | ESKA XD - Prosto z salonu #34

Kim była zastrzelona przez Baldwina operatorka?

Halyna Hutchins miała 42 lata i była doświadczoną operatorką filmową. Kobieta stała za kamerą w wielu nagradzanych filmach. W ostatnim czasie kręciła zdjęcia m.in. do takich produkcji, jak Archenemy (2020), Darlin' (2019) czy Blindfire (2020).

NAJNOWSZE