KJ Apa z Riverdale mógł uszkodzić wzrok? Aktor sam usunął z oka kawałek metalu!

2020-07-21 14:05 mm
KJ Apa z Riverdale
Autor: instagram.com / KJ Apa

KJ Apa pokazał w sieci dwuminutowe nagranie, na którym jego przyjaciel uwiecznił, jak aktor zmaga się z ciałem obcym w oku. Okazało się, że gwiazdor serialu Riverdale ma na gałce ocznej kawałek metalu.

W oczekiwaniu na sezon 5 "Riverdale" jeden z pierwszoplanowych aktorów serialu zafundował fanom na Instagramie horror własnej produkcji. KJ Apa opublikował w sieci filmik, na którym jego przyjaciel uwiecznił zmagania z ciałem obcym w oku!

Film KJ Apy a kilkanaście godzin zebrał ponad 5 milionów wyświetleń. W wideo widzimy, jak aktor ze łzami w oczach mówi, że coś wpadło mu do oka. Pomocy próbował udzielić mu jeden z przyjaciół, fryzjer Jason Schneidman. Niestety nie dał rady uspokoić KJ Apy na tyle, aby móc wyciągnąć mu ciało obce z oka.

Ostatecznie aktor postanowił zająć się tym samodzielnie...

KJ APA MÓGŁ USZKODZIĆ OKO?

KJ Apa, który na co dzień występuje w serialu "Riverdale" jako Archie, przeżył chwile grozy, kiedy do oka wpadł mu ostry kawałek metalu. Po kilku nieudanych próbach usunięcia przedmiotu przez przyjaciela, 23-letni nowozelandzki aktor postanowił samodzielnie pozbyć się problemu.

Początkowo aktor wydawał się być w całkiem dobrym nastroju, ale w nagraniu widać, że z każdą chwilą staje się coraz bardziej nerwowy. Nic dziwnego - ciało obce w oku to nic przyjemnego, a czasem taki incydent może skończyć się bardzo poważnymi konsekwencjami, łącznie z trwałym uszkodzeniem wzroku.

Tym bardziej podziwiamy KJ Apę za to, że ostatecznie udało mu się samodzielnie wyciągnąć opiłek z oka. Zobaczcie, jak to zrobił!

Wyświetl ten post na Instagramie.
@themensgroomer Post udostępniony przez KJ Apa (@kjapa)
NAJNOWSZE