Lili Reinhart z Riverdale dziewczyną Austina Abramsa. Cole Sprouse będzie zazdrosny o ten film!

2020-07-24 14:20 mm
Austin Abrams i Lili Reinhart
Autor: instagram.com / Austin Abrams

W oczekiwaniu na 5 sezon Riverdale fani serialu dostaną kolejny film z udziałem jego gwiazdy. Już w sierpniu na ekrany wchodzi "Chemical Hearts" - nowa produkcja z Lili Reinhart w roli głównej. Gwiazda Riverdale zagra w nim dziewczynę Austina Abramsa, aktora świetnie znanego fanom innego głośnego serialu "Euphoria"! Niektórzy twierdzą, że dawny chłopak i kolega z Lili z planu Riverdale będzie miał powody do zazdrości... :)

Lili Reinhart czyli uwielbiana przez fanów Riverdale odtwórczyni roli Betty Cooper, już wkrótce ponownie pojawi się na wielkim ekranie. Pod koniec sierpnia do kin wchodzi nowy film z jej udziałem. Lili wystąpi w nim u boku aktora znanego z innego popularnego serialu "Euohoria". To Austin Abrams, 23-letni amerykański aktor, znany także m.in. z "The Walking Dead".

Lili Reinhart i Austin Abrams to gwiazdy wyprodukowanego przez Amazon filmu "Chemical Hearts". Zagrają w nim parę!

COLE SPROUSE BĘDZIE MIAŁ POWODY DO ZAZDROŚCI

Film "Chemical Hearts" oparty jest na powieści autorstwa Krystal Sutherland. Co ciekawe, Lili Reinhart bierze w tej produkcji udział nie tylko jako aktorka, ale także po raz pierwszy w życiu jako producentka!

Póki co w sieci pojawił się tylko teaser nowego filmu z Lili Reinhart, ale fani, którzy mają za sobą lekturę powieści "Chemical Hearts" twierdzą, że jej były chłopak będzie miał powody do zazdrości.

Lili Reinhart i Austin Abrams grają w filmie 17-latków, którzy dostają zadanie redagowania szkolnej gazety. Grana przez Lili dziewczyna o imieniu Grace jest nową uczennicą w szkole. Jej tajemnicza osobowść pociąga redakcyjnego kolegę, który szybko zakochuje się w dziewczynie. A w każdym razie w osobie, za którą ją uważa...

NAJNOWSZE