Agnieszka Kaczorowska wspomina udział w Tańcu z gwiazdami. Z TYM partnerem nie było łatwo

2021-09-27 19:49 kp
Agnieszka Kaczorowska
Autor: WBF

Choć Agnieszka Kaczorowska swoją przygodę z Tańcem z gwiazdami zakończyła już kilka lat temu, wciąż chętnie wraca pamięcią do czasu spędzonego w programie. Gwiazda występowała w kilku edycjach show i w tym czasie miała okazję partnerować wielu ciekawym osobom. Teraz przyznała, z kim było wyjątkowo trudno!

Gdy w 2014 roku Agnieszka Kaczorowska pojawiła się w Tańcu z gwiazdami jako partnerka Rafała Maślaka, dla części widzów telewizyjnych było to niemałe zaskoczenie. Wielu z nich znało bowiem Agnieszkę wyłącznie z jej roli Bożenki w Klanie - tymczasem jej prawdziwą pasją jest taniec, a ona sama ma na koncie wiele zawodowych sukcesów. 

Przez kilka kolejnych lat Agnieszka Kaczorowska z powodzeniem występowała w show, a jej największym sukcesem było zdobycie Kryształowej Kuli w parze z Krzysztofem Wieszczkiem. Po raz ostatni gwiazda wystąpiła w Tańcu z gwiazdami w 2018 roku jako partnerka Antka Smykiewicza

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Agnieszka Kaczorowska wspomina Taniec z gwiazdami

Wciąż z przyjemnością jednak Agnieszka Kaczorowska wraca pamięcią do tamtego czasu. W poniedziałek, 27 września tancerka jest gościem show - nic więc dziwnego, że wspomnienia wróciły. Gwiazda postanowiła powspominać na Instagramie i zamieściła swój występ z jednym z partnerów, z którym tańczyła, a z którym - jak sama to nazwała - "to było wyzwanie". Chodzi o Łukasza Kadziewicza

Cofając się o 6 lat… do jesieni 2015 roku.😌

Kilka dobrych lat spędziłam na parkiecie @tanieczgwiazdami … Kilku bardziej lub mniej zaangażowanych w taniec Panów przewinęło się przez moją salę treningową.😂 @lukaszkadziewicz to było wyzwanie! 😌 Ale usłyszeć od takiego sportowca, że jestem jednym z najlepszych trenerów jakich spotkał na swojej drodze…to największy komplement jaki otrzymałam podczas wszystkich edycji #TzG 😌 Teraz jestem na kompletnie innym etapie życia, co nie zmienia faktu, że tamten czas dał mi ogromne doświadczenie na wielu płaszczyznach.

- napisała.

Nie było łatwo, chociażby ze względu na dużą różnicę wzrostu, jaka dzieliła partnerów. Pamiętacie ten taniec?

NAJNOWSZE