Taniec z gwiazdami 2021

i

Autor: WBF / Polsat

Taniec z gwiazdami. Kto odpadł 27.09.2021? Wyniki odcinka 5 online

2021-09-28 9:14

Za nami odcinek 5. dwunastej edycji programu "Taniec z gwiazdami" w Polsacie. Kto odpadł z programu 27 września? Która z par jesiennej odsłony Dancing With The Stars zaprezentowała się tym razem najgorzej i musiała pożegnać się z parkietem? Wyniki piątego odcinka "Tańca z gwiazdami" z 27.09.2021 r. znajdziecie na Hotplota.pl!

To był już 5. odcinek Tańca z gwiazdami! W poniedziałek 27.09.2021 r. kolejny raz oceniliśmy taneczne umiejętności gwiazd 12. edycji tanecznego show Polsatu. Emocje rozkręcają się na dobre i z każdym następnym odcinkiem jesteśmy coraz bliżej finału. Która z par odbierze tym razem Kryształową Kulę? Jaka gwiazda prezentuje największy talent taneczny?

Umiejętności gwiazd konsekwentnie rosną, ale w każdym odcinku ktoś musi pożegnać się z programem. Na kogo wypadło tym razem?

W odcinku Tańca z gwiazdami z 20 września musieliśmy pożegnać się z Izą Małysz i towarzyszącym jej Stefano Terrazzino. Wcześniej z programem rozstali się Radek Liszewski i Lenka Klimentova (13 września), Wojciech Węcławowicz czyli Fit Oldboy i jego tancerka, Paula Biernat (6 września) oraz Denis Urubko i towarzysząca mu na parkiecie Janja Lesar (30 sierpnia).

Taniec z gwiazdami 2021. Kto odpadł w odc. 5?

W poniedziałek 27 września na parkiecie zobaczyliśmy taniec 6 par. Której z nich poszło najlepiej, a kto zebrał najniższe noty od jurorów?

5. odcinek show to nie tylko specjalne choreografie z gościnnym udziałem bliskich Gwiazd, ale także taneczna rywalizacja na tańce! Łukasz „Juras” Jurkowski z Wiktorią Omyłą wystąpią przeciwko Kindze Sawczuk i Jakubowi Lipowskiemu. Pary zaprezentowały ognistą sambę. W minionym tygodniu Juras został skrytykowany przez Michała Malitowskiego za ten właśnie taniec. Czy tym razem odrobił lekcje i był lepszy od „czarnego konia” tej edycji, czyli Kingi?

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz stanęli w szranki z Kajrą i Rafałem Maserakiem. Pary stoczyły bitwę na skoczną cha chę. Kajra i Rafał, w poprzednim odcinku zaprezentowali kowbojską cha chę na bardzo wysokim poziomie. Jak poszło im 27 września?

Sylwia Bomba i Jacek Jeschke konkurowali z Piotrem Mrozem i Hanią Żudziewicz. W wykonaniu tych par zobaczyliśmy temperamentne tango. Sylwia i Jacek mieli już okazję sprawdzić się w tangu w premierowym odcinku 12. edycji Tańca z gwiazdami.

W odc. 5 show "Taniec z gwiazdami 12" walczyło 6 par. W poniedziałek 27.09.2021 r. swoje umiejętności taneczne pokazali:

  • Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz
  • Sylwia Bomba i Jacek Jeschke
  • Łukasz „Juras” Jurkowski i Wiktoria Omyła
  • Magdalena „Kajra” Kajrowicz-Zapała i Rafał Maserak
  • Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz
  • Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski

Kto odpadł z "Tańca z gwiazdami" 27 września?

Wszystko już jasne! Wyniki odcinka 5 na pewno nie zachwyciły Kingi Sawczuk i Jakuba Lipowskiego. To właśnie oni odpadli z show 27 września.

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE