Agata Rubik schudła 7 kilogramów w 4 tygodnie! Fanki pytają o imponujący biust na zdjęciu

2019-10-09 14:57 nk
Agata Rubik
Autor: https://www.instagram.com/agata_rubik

Żona Piotra Rubika pochwaliła się fankom, że schudła aż 7 kilogramów w zaledwie 4 tygodnie, przestrzegając bardzo rygorystycznej, popularnej wśród gwiazd diety. Internautki są pod wrażeniem - nie tylko efektów odchudzania, ale także tego, że mimo utraty wagi Agata Rubik wciąż ma tak ładne piersi! Modelka odpowiedziała...

Agata Rubik zawsze była bardzo szczupłą kobietą o delikatnej urodzie. Mimo urodzenia dwojga dzieci żona znanego kompozytora wciąż zachwyca sylwetką! Ostatnio jednak modelka postanowiła... jeszcze schudnąć! Gwiazda przeszła na tak kontrowersyjną, jak popularną wśród celebrytów dietę dr Dąbrowskiej. Jej metoda polega na jedzeniu przez kilka tygodni samych warzyw i owoców. Efektami żona Piotra Rubika pochwaliła się na Instagramie. Uwagę fanek szczególnie  przykuł jeden szczegół jej fotki...

Agata Rubik odchudzona!

Agata Rubik zdradziła w nowym poście na Instagramie, że przez wakacje mocno sobie pofolgowała, przez co przytyła aż osiem kilogramów. Choć kompletnie nie było tego po niej widać, sama modelka źle czuła się z "nadbagażem" i postanowiła się go pozbyć. Wybrała dość drastyczną metodę utraty kilogramów.

Agata Rubik skorzystała z postu dr Dąbrowskiej, po którym podobno czuje się bardzo dobrze i odzyskała energię do treningów.

Po całkowicie leniwych wakacjach, fatalnej diecie w trakcie i w końcu po 4. tygodniowym poście oczyszczającym dr Dąbrowskiej moja dzienna rutyna pomału się stabilizuje. Pytacie jak moje samopoczucie i efekty po diecie warzywno- owocowej. To był mój trzeci raz, pierwszy tak długi. Za każdym razem jestem z siebie bardzo zadowolona, że udało mi się wytrwać! (...) Podsumowując- czuję się bardzo dobrze, zrzuciłam 7 kg (wstyd się przyznać, ale beztroskie wakacje kosztowały mnie 8kg) i znowu mam dużo energii i chęci do działania!

- napisała na Instagramie Agata Rubik, dołączając swoje zdjęcie w obcisłym stroju sportowym. Fanki gratulują modelce efektów, a wśród komentarzy przewija się pytanie o biust, który na fotce wygląda naprawdę imponująco!

Jak to zrobiłaś ze tyle schudłaś a masz taki ładny biust? Mi niestety zniknął jak schudłam.

- pyta jedna z fanek, a odpowiedź żony Piotra Rubika jest zaskakująco krótka: "bardzo mi przykro.".

Druga fanka podchwyciła temat:

Jak schudnąć i zachować takie cycki?:)))

Tym razem Agata postanowiła zdradzić swój sekret:

magia! Mam genialny stanik sportowy z Adidasa. Polecam 👍

- napisała. Inna internautka dopytywała, co to za stanik. Na to kolejna osoba odpowiedziała złośliwie:

silikonowy wszyty pod skórę.

Na tę zaczepkę Agata Rubik już nie odpisała.

Zobacz też:

NAJNOWSZE