Przyjaciele znów razem! Monica, Rachel i Joey na wspólnym selfie. Co z resztą?

2019-10-09 13:25 mw
Aktorzy serialu Przyjaciele (Friends)
Autor: East News, instagram.com / courteneycoxofficial

Co dzieje się z aktorami kultowego serialu Przyjaciele? Jak wyglądają dziś gwiazdy Friends i czy utrzymują ze sobą kontakt? Okazuje się, że tak - w każdym razie... niektórzy. Na instagramowym koncie odtwórczyni roli Moniki pojawiło się właśnie zdjęcie z dwójką przyjaciół z planu serialu. Courteney Cox spotkała się z Jennifer Aniston i Matem LeBlanc. Trójka przyjaciół zrobiła sobie wspólne selfie...

Od zakończenia emisji serialu Przyjaciele (Friends) minęło już ponad 15 lat, ale dla milionów widzów na całym świecie życiowe perypetie Moniki, Rachel, Phoebe, Rossa, Chandlera i Joey'a to wciąż najlepsza produkcja telewizyjna, jaka kiedykolwiek powstała. Trwający 10 sezonów serial do dziś jest jest dla wielu kultowy, a grający w nim aktorzy ćwierć wieku po emisji pierwszego sezonu Przyjaciół nadal cieszą się ogromną popularnością, mimo, że ich późniejsze kariery w większości raczej nie były usłane różami.

Co dzieje się dziś z gwiazdami serialu "Przyjaciele"? Jak sobie radzą i jak wyglądają aktorzy znani z "Friends"? To pytania, które od lat powracają, jak bumerang, podobnie jak pytanie o szanse na wznowienie produkcji "Przyjaciół".

>> Gwiazdy Friends na starym zdjęciu! "Nikt jeszcze nie wiedział, że my to PRZYJACIELE"!

Na to ostatnie raczej nie ma wielkich szans, ale na szczęście niektórzy aktorzy "Przyjaciół" od czasu do czasu spotykają się prywatnie.

PRZYJACIELE ZNOWU RAZEM. "MONICA" POKAZAŁA WSPÓLNE ZDJĘCIE

Na Instagramie serialowej Moniki, czyli Courteney Cox, pojawiło się niedawno zdjęcie ze spotkania aktorki z dwójką przyjaciół z planu "Friends".

Na fotce obok Courteney widzimy także Jennifer Aniston oraz Mata LeBlanc, czyli serialową Rachel i Joey'a.

Wyświetl ten post na Instagramie.
A rare night and I love it. Post udostępniony przez Courteney Cox (@courteneycoxofficial)

Szkoda, że na zdjęciu brakuje pozostałej trójki głównych bohaterów serialu, co zresztą wypomnieli także fani Courteney Cox.

Brakuje Davida Schwimmera, Matthew Perry'ego i Lisy Kurdrow

- napisał jeden z fanów. W odpowiedzi ktoś inny odpisał:

Jennifer powiedziała w radiu, że była tam cała szóstka.

Czyżby naprawdę wszyscy "Przyjaciele" spotkali się w komplecie? To byłaby świetna wiadomość, zwłaszcza biorąc pod uwagę niepokojące wieści na temat Matthew Perry'ego. Według doniesień amerykańskiej prasy odtwórca roli Chandlera ma poważne kłopoty. Aktor prawdopodobnie wciąż choruje. Według innych źródeł Perry zmaga się z nałogiem i depresją.

Matthew Perry
Autor: east news Matthew Perry

ZOBACZ TEŻ:

Wszystkie dziewczyny Brada Pitta. Posłuchaj czy aktor upodabnia się do swoich partnerek. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?
NAJNOWSZE