Kendall Jenner i A$AP Rocky

i

Autor: YouTube.com/CALVIN KLEIN

A$AP Rocky gra na nodze Kendall Jenner i Bieberowie w bieliźnie - czego to reklama?

2019-10-06 9:25

Czy ASAP Rocky i Kendal Jenner właśnie potwierdzili swój romans?! Ujęcia z nimi przyćmiły nawet Justina i Hailey Bieber w bieliźnie! Zobaczcie reklamę, która wywołała niemałe zamieszanie nie tylko w świecie mody!

Hailey Bieber i Justin Bieber są obecnie na szczycie listy pożądanych gwiazd. Miliony ludzi czekali na dzień wielkiego wesela Bieberów. To odbyło się 30 września w Karolinie Południowej i ściągnęło mnóstwo celebrytów. Po ceremonii parą interesują się niemal wszystkie media świata. Justin wystąpił gościnnie w nowej piosence 10000 Hours, a do teledysku zaprosił oczywiście Hailey Bieber. I choć para ma już za sobą pierwszy potencjalny powód do awantury (co za szczęście, że Hailey miała kitki... ;)), Bieberowie zdecydowanie przeżywają najszczęśliwszy okres swojego życia! A teraz jeszcze udział w najgorętszej reklamie tej jesieni!

Bieberowie, Kendall Jenner i A$AP Rocky w reklamie

Premiery doczekała się reklama Calvina Kleina z okazji 50-lecia słynnej marki odzieżowej. Trzeba przyznać, że mistrzowie marketingu zadbali o świetną (i na pewno drogą!) obsadę!

W reklamie Calvina Kleina wystąpili nie tylko Justin i Hailey Bieber w bieliźnie. Możemy w niej też zobaczyć Kendall Jenner i A$AP Rock'ego! O tych dwojgu wielokrotnie plotkowało się jako o parze, jednak modelka i raper nigdy plotek nie potwierdzili. Czy ujęcia, w których możemy ich oglądać flirtujących w aucie, możemy uznać za potwierdzenie pogłosek o romansie?!

Zobaczcie reklamę, o której będzie mówić cały świat!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE