Hailey Bieber uszkodziła nowe auto Justina! "Coś ty zrobiła"! Będzie rozwód? ;)

2019-10-05 18:20 nk
Hailey Bieber
Autor: Instagram.com/justinbieber

Justin Bieber pokazał na swoim Insta Stories filmik nakręcony tuż po tym, jak Hailey Bieber uszkodziła mu nowiutkiego SUVA Lamborghini! W nagraniu widać, jak piosenkarz krzyczy do żony: "Coś ty zrobiła! Coś ty zrobiła! O ludzie!". Jednak już chwilę później staje się jasne, że... rozwodu z powodu podrapanej felgi raczej nie będzie. ;)

Hailey i Justin Bieberowie są super słodką parą. Choć mają za sobą wiele kryzysów, kłótni i przejść, a nawet rozstań, wszystko wskazuje na to, że dziś są idealnie dobraną i - co najważniejsze - dotartą parą. Świadczy o tym choćby fakt, że zakochani postanowili wziąć drugi ślub! Rok po tym, jak zawarli małżeństwo w urzędzie stanu cywilnego w Nowym Jorku, zorganizowali ślub kościelny i wielkie weselicho w Karolinie Południowej.

Czy jednak ich związek jest odporny na wszelkie problemy? Ostatnio zdarzyła się sytuacja, która mogła stanowić poważny test dla tej miłości!

Hailey Bieber uszkodziła mężowi auto!

Justin Bieber kupił sobie niedawno piękne różowe Lamborghini Urus. Auto w totalnie spersonalizowanej wersji 2019 kosztowało niemałą fortunę! Niestety, Jus nie mógł nacieszyć się samochodem jak z salonu!

Justin Bieber wrzucił na Insta Story filmik, z którego wynika, że Hailey Bieber zarysowała mu tylną felgę w jego pięknym aucie!

Coś ty zrobiła! Coś ty zrobiła! O ludzie!

- woła Justin Bieber zza kamery, a przed nią widać Hailey - najpierw śmiejącą się, a potem totalnie skruszoną.

Czy Jus naprawdę był zły na swoją żonę? Szybko okazało się, że... nie! A sytuację najwyraźniej uratowały... słodkie dwie kitki modelki! Te tak rozczuliły piosenkarza, że szybko wybaczył żonie wpadkę.

By zobaczyć story Justina o uszkodzonej feldze, przewińcie do 4:25!

NAJNOWSZE