Zranione ptaki 33, 34, 35, 36, 37 streszczenie. Ömer mdleje w ogrodzie, a Cemil oszuka swoją matkę

2022-05-06 16:11 Leon Pietrzak
Zranione ptaki
Autor: materiały TVP

Zranione ptaki - streszczenie odcinków 33-37. Co wydarzy się w serialu? Nowe epizody zostaną wyemiotwane 9-13.05.2022 o godzinie 18:45 na antenie TVP2. Turecki hit można oglądać również na stronie vod.tvp.pl. Sprawdźcie szczegóły na temat nadchodzących odcinków.

Zranione ptaki to turecki serial obyczajowy, który zauroczył tysiące widzów w naszym kraju. Dynamiczna akcja, która rozgrywa sie na tle współczesnej Turcji opowiada o losach Meryem Çelik oraz Ömera, którego kobieta traktuje jak brata. To kolejna propozycja znad Bosforu, która trafiła w gusta Polaków, więc nic dziwnego, że wszyscy fani czekają na nowe odcinki. Co wydarzy się w epizodach, które będą emitowane od poniedziałku 9 maja? Poniżej znajdziecie pełne streszczenia i szczegóły. Wszystkie odcinki pojawią się standardowo o godzinie 18:45 na TVP2.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najlepsze tureckie seriale na Netflix. TOP10 tytułów, które warto zobaczyć

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Zranione ptaki odcinek 33 - streszczenie

Meryem i Levent znajdują schronienie w pustej chacie. Meryem czuje się winna z powodu wypadku. Dziewczyna troskliwie zajmuje się Leventem, a ten, choć ujmuje go opiekuńczość Meryem za wszelką cenę próbuje traktować ją chłodno i z dystansem. Tymczasem rodzina Metehanoglu coraz bardziej niepokoi się brakiem wieści od Leventa, a Ayse i Durmus nieobecnością Meryem. Ayse dzwoni do rezydencji i dowiaduje się, że Levent i Meryem wyjechali razem do Şile. Durmus rusza na jej poszukiwanie razem z Tekinem i Doganem, ale wracają z niczym. Do chaty przyjeżdża jej właściciel stary Remzi. Mężczyzna jest przekonany, że Meryem i Levent uciekli razem, żeby się pobrać. Młodym nie udaje się wyprowadzić go z błędu. Levent pożycza od mężczyzny telefon i kontaktuje się z Bahadirem. Bracia ustalają, że Bahadir przyjedzie po nich następnego dnia rano, jednak uprzedza go Melis. Hülya wpada w szał na wieść, że Levent przeżył.

Zranione ptaki odcinek 34 - streszczenie

Remzi jest pod wrażeniem zaradności i pracowitości Meryem. Mężczyzna jest przekonany, że Levent i Meryem są parą i robi Leventowi aluzje, żeby jak najszybciej poślubił narzeczoną. Gdy cała trójka zasiada do śniadania, w domu Remziego pojawia się Melis. Remzi od razu wyczuwa prawdziwą naturę kobiety i ostrzega przed nią Leventa. Zazdrosna Melis traktuje Meryem z góry, raz po raz przypominając wszystkim, że Meryem jest tylko służącą. Mały, Czita i Ciszka potajemnie odwiedzają Ömera w ogrodzie rezydencji. Dzieci nakrywa Hülya, przez którą Ömer mdleje w ogrodzie. Ku wielkiej uciesze domowników Melis, Levent i Meryem wracają do rezydencji. Na Meryem przed domem czeka Tekin, co wzbudza podejrzenia Leventa.

Zranione ptaki odcinek 35 - streszczenie

Wszyscy domownicy są zaniepokojeni zaginięciem Ömera. Mimo żarliwych poszukiwań długo nie udaje im się odnaleźć chłopca. Dopiero Levent znajduje go nieprzytomnego w ogrodzie. Gdy mały dochodzi do siebie, Hülya grozi mu, że jeśli ją wyda, już więcej nie zobaczy siostry. Zlękniony chłopiec nie mówi prawdy o omdleniu. Tymczasem w firmie Ayse próbuje dowiedzieć się, kim jest tajemnicza Alev. Wbrew obawom dziewczyny, okazuje się, że Alev jest matką bliskiego przyjaciela Cemila. Levent zwołuje posiedzenie zarządu. Jego członkowie mają poznać nowego udziałowca - Tekina Gündüza.

Sonda
Najlepszy turecki serial to...

Zranione ptaki odcinek 36 - streszczenie

Świadomość, kim jest Tekin wyprowadza Leventa z równowagi. Mężczyzna nie może znieść jego obecności w firmie, tymczasem Tekin każe Bahadirowi przygotować dla siebie gabinet. Levent podejrzewa, że Tekin i Meryem współpracują przeciwko niemu. Utwierdza się w swoich obawach, gdy Tekin dzwoni do Meryem, a ta pospiesznie wychodzi na spotkanie z nim. Nie może wiedzieć, że dziewczyna jedzie do Tekina, by spłacić pożyczkę, jaką zaciągnął u niego jej ojciec. Cemil oszukuje swoją matkę, mówiąc jej, że ma partnerkę. Matka pyta syna o zdjęcie ukochanej. Przyparty do muru Cemil, prosi Ayse, by zapozowała mu do zdjęcia. Dziewczyna, mimo oporów, w geście rewanżu zgadza się pomóc Cemilowi. Neriman znajduje zdjęcie mamy Ciszki. Dzieci nie wydają koleżanki, lecz Neriman postanawia, że dowie się, kto jest na fotografii. Hülya wykrada ekspertyzę z wypadku Leventa.

Zranione ptaki odcinek 37 - streszczenie

Streszczenie do 37. odcinka "Zranionych ptaków" przeczytasz właśnie tutaj. Gdy tylko się pojawi, to zaktualizujemy artykuł.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE