Zranione ptaki 196 streszczenie: Melis popełni samobójstwo?

2022-12-13 9:48 NN
Zranione ptaki 196: Melis popełni samobójstwo? [STRESZCZENIE]
Autor: tvp Zranione ptaki 196: Melis popełni samobójstwo? [STRESZCZENIE]

Zranione ptaki 196 - co się wydarzy w nowym odcinku? Prezentujemy streszczenie szczegółowe oraz dokładną datę i godzinę emisji 196. odcinka Zranionych ptaków.

Zranione ptaki to jeden z najpopularniejszych tureckich seriali, jakie wyemitowała Telewizja Polska. Fabuła opowiada o losach pięknej kobiety imieniem Meryem i jej przybranego brata Ömera, dla którego zrobiłaby wszystko. 

Zranione ptaki 196 - co się wydarzy? Do jakiego dramatu dojdzie na ślubie Leventa i Melis, i jaką intrygę tym razem obmyśli kobieta? Czy wizja targnięcia się na swoje życie okaże się prawdą, czy kolejną manipulacją? Sprawdźcie, co dokładnie się wydarzy oraz kiedy oglądać 196. odcinek Zranionych ptaków.

Zranione ptaki 196 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 196. odcinka serialu Zranione ptaki prezentuje się następująco: Rodzina Metehanoglu nie może otrząsnąć się z szoku. Melis powiedziała nie podczas ślubnej ceremonii. Ich niepokój wzbudza również list, który zostawiła, sugerując że odbierze sobie życie. Levent natychmiast wyrusza na poszukiwanie narzeczonej. Dogan nie może przywyknąć do nieobecności Mine. Jeszcze bardziej boli go, że odeszła bez pożegnania. Wszyscy są też przekonani, że Mine vel Zehra opuściła ich z własnej woli i jest bezpieczna. Neriman cieszy się, że nie doszło do ślubu Leventa i Melis. Wierzy, że dzięki temu wreszcie Meryem zazna szczęścia. Levent odnajduje Melis. Kobieta, zalewając się łzami próbuje wyjaśnić mu motywy swojego postępowania. Ku zaskoczeniu wszystkich, Levent wraca z Melis do rezydencji. Bahadir po raz kolejny jest świadkiem rozmowy Hulyi i Melis, podczas której Melis szkaluję rodzinę Metehanoglu. Zapowiada też kolejną intrygę, która pomoże jej odzyskać Leventa. Rozsierdzony Levent każe Melis natychmiast opuścić rezydencję.

Zranione ptaki 196 - gdzie i kiedy oglądać?

196. odcinek serialu Zranione ptaki zostanie wyemitowany w czwartek 29 grudnia 2022 roku, o godzinie 18:45, na antenie TVP2. Wszystkie poprzednie epizody znajdziecie też w bibliotece serwisu Vod.tvp.pl.

Test wiedzy o serialu Zranione ptaki

Pytanie 1 z 10
W jakim mieście nakręcono serial Zranione ptaki?
Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE