Zakochani po uszy 211, 212, 213, 214: Sylwia szuka kandydata na ojca dziecka. Nie będzie nim Jacek!

2020-09-14 12:30 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

O tym, że Sylwia nie cofnie się przed niczym, fani Zakochanych po uszy wiedzą już od dawna. Jednak tym razem była żona Piotra posunie się naprawdę daleko! Jak z pewnością pamiętają widzowie, Sylwia ma już za sobą udawaną ciążę, dzięki której udało jej się namówić Piotra na ślub. Teraz jednak jej pomysł z ciążą będzie jak najbardziej prawdziwy!

Zakochani po uszy 211, 212, 213, 214: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? Tymon z pomocą Klaudii również wymyśli diaboliczny plan, aby odwrócić uwagę od tego, że udawał zaniki pamięci. Brat Bartka postanowi skłamać, że pod wpływem wszystkich wydarzeń próbował popełnić samobójstwo.

Zakochani po uszy 211 - streszczenie

Sylwia ma dość zamknięcia. Jednak nie ma pieniędzy i możliwości ucieczki, co jeszcze bardziej ją dobija. Jest gotowa zgłosić się na policje i prosi Elwirę, aby skontaktowała się w tej sprawie z mecenasem. Pojawia się wyjście z sytuacji. Dariuszowi udaje się wynegocjować z prokuratorem to, że jeśli Sylwia sama odda się w ręce policji, jej wyrok nie zostanie podwyższony, ale karę dwóch lat pozbawienia wolności będzie musiała odbyć w więzieniu o zaostrzonym rygorze…Tymczasem Malwina postanawia za wszelką cenę pomóc Tomkowi. Tomek dziękuje Asi, że powiedziała Malwinie o jego chorobie, bo bardzo potrzebuje teraz ukochanej. Bartek zaskakuje Hankę wiadomością, że zdecydował się wyjechać z nią do Niemiec. Hanka próbuje uświadomić Soni, że nie powinna odrzucać Bartka. Do Danuty dociera, kim naprawdę jest jej młodszy syn. Jest zrozpaczona. Wkrótce Tymon, za namową Klaudii, udaje, że próbował popełnić samobójstwo.

Zakochani po uszy 212 - streszczenie

Tymon pogodził się z matką, która uwierzyła, że chciał się zabić. Mimo to Danuta czuje, że zachowanie Tymona wobec Soni nie jest szczere. Sonie niczego nie podejrzewa, jest szczęśliwa na wieść, że chłopak odzyskał pamięć. Tymczasem Kuba namawia Bartka, żeby walczył o swoja miłość, a nie uciekał. Pani Jola bierze tę sprawę w swoje ręce… Sylwia czuje się jak w potrzasku i jest coraz bardziej zdesperowana. Nie chce być więźniem w mieszkaniu Jacka, nie chce też trafić do więzienia o zaostrzonym rygorze. Elwira ma dla niej jeszcze jedno wyjście. Sylwia musi zajść w ciążę.

Zakochani po uszy 213 - streszczenie

W bistro nieoczekiwanie pojawia się rodzeństwo, dwóch braci, 26-letni Michał i jego młodszy brat Antek, który jest po wypadku komunikacyjnym i wymaga rehabilitacji. Chłopcy są sami, odkąd ich rodzice zginęli w tym wypadku. Od dawna znają się z rodziną Popielów i kolegują z Wojtkiem. Michał sam zajmuje się bratem i pracuje jako chłopak do towarzystwa, choć nie jest z tego dumny. Koleżanka Klary, Ola, wynajmuje Michała na imprezę, bo chce zrobić na złość byłemu. Na tę samą imprezę Jacek chce zabrać Sylwię, ma to być bal maskowy. Klara nie daje za wygraną i opisuje na swoim blogu związek Asi i Piotra, czym doprowadza Asię do szału. Wiki wyprowadza się od Marcina. Policja zamyka sprawę Olgierda i rezygnuje z przesłuchania Tymona. Natomiast Malwina proponuje Tomkowi, by się do niej wprowadził. Sonia postanawia poszukać mieszkania dla siebie, Tymona i dziecka.

Zakochani po uszy 214 - streszczenie

Tymon nie jest zachwycony wiadomości o tym, że Sonia wyprowadza się od Malwiny. Urabia Danutę, aby kupiła im mieszkanie. Tymczasem Malwina jest pochłonięta organizowaniem akcji charytatywnej na rzecz leczenia Tomka w klinice w Niemczech. Sonia proponuje przyjaciółce, aby połączyć otwarcie knajpy Tymona z imprezą charytatywną i licytacją. Sylwia postanawia zajść w ciążę. Niestety z powodu niefortunnego wypadku Jacka, który poparzył sobie krocze, musi poszukać innego kandydata do zajścia z nim w ciążę. Wybiera się na bal maskowy.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce
NAJNOWSZE