Zakochani po uszy: serialowa Asia to... szwagierka Pawła Domagały! Grabowska wywodzi się z aktorskiej rodziny

2019-10-23 16:19 aw
Katarzyna Grabowska, Paweł Domagała
Autor: Materiały Prasowe, WBF

Serial Zakochani po uszy zadebiutował na antenie TVN7 w styczniu 2019 roku i błyskawicznie podbił serca widzów. Okazało się, że stworzenie tzw. serialu codziennego było dla stacji strzałem w dziesiątkę, a Zakochani po uszy cały czas cieszą się bardzo dużą oglądalnością. Duża w tym zasługa odtwórców głównych ról, którzy przyciągają widzów przed ekrany. Fani serialu bardzo lubią między innymi postać Asi Popiel, w którą wciela się Katarzyna Grabowska.

Zakochani po uszy: Asia, główna bohaterka serialu i prawdziwa miłość Piotra, jest dokładnym przeciwieństwem intrygantki Sylwii. Grająca tę postać Katarzyna Grabowska świetnie sprawdza się w roli pani weterynarz, czym zaskarbiła sobie ogromną sympatię widzów. Grabowska miała wiele lat, aby szlifować swój warsztat aktorski. Znanymi aktorami są jej mama, ojciec, siostra, a także szwagier!

Zakochani po uszy: szwagier serialowej Asi to Paweł Domagała

Ojcem Katarzyny Grabowskiej jest Andrzej Grabowski, którego także możemy oglądać w Zakochanych po uszy w roli Marka, męża Elwiry. Mało osób jednak wie, że mamą serialowej Asi jest Anna Tomaszewska, aktorka związana m.in. z teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Siostra Kasi Grabowskiej również jest aktorką - Zuzannę Grabowską widzowie mogą kojarzyć m.in. z filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety czy serialu Czas honoru. W 2013 roku Zuzanna poślubiła Pawła Domagałę, który tym samym stał się szwagrem Katarzyny Grabowskiej! Z taką rodziną aktorka musiała osiągnąć sukces.

Ciekawostką jest fakt, że w obsadzie Zakochanych po uszy jest jeszcze kilku aktorów, którzy są spokrewnieni z innymi bardzo sławnymi osobami. Serialowa Patrycja, Justyna Schneider, to rodzona siostra Joanny Kulig. Z kolei w postać kelnerki Natalii wciela się Marianna Linde, córka Katarzyny Groniec i Olafa Lubaszenki.

NAJNOWSZE