Zakochani po uszy odc. 117: Piotr wie o zdradzie Sylwii! To koniec ich związku

2019-11-06 15:44
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Sylwia się w końcu doigrała! Piotr dowie się o tym, że zdradza go z Jackiem dzięki nagraniu, które dentyście wyśle Wiki. Asia będzie wściekła na przyjaciółkę - nie będzie mogła uwierzyć, że wtrąciła się w ich związek. Czy to na pewno tylko o to chodzi? Marcin podejrzewa, że Asia boi się, że Piotr będzie wolny, a to przyćmi jej uczucia do Tomka. Co jeszcze wydarzy się w odcinku 117 Zakochanych po uszy?

Zakochani po uszy odc. 117: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Kuba wykorzystuje Zosię i pod pretekstem tego, że chciałby do niej wrócić, wyciąga z niej informacje. Ta intryga doprowadzi do tego, że dowie się, iż Sylwia ma coś wspólnego z wypadkiem Patrycji! Sylwia z kolei chce jak najszybciej wyjechać.

Zakochani po uszy odc. 117: streszczenie

Kuba dowiaduje się, że Sylwia była na miejscu wypadku Patrycji. Zosia jednak odmawia zgłoszenia tego na policję. Piotrek i Sylwia szykują się do wyjazdu na wakacje. Niespodziewanie Piotrek otrzymuje nagranie z dowodem na to, że Sylwia go zdradza. Tymczasem Asia decyduje się zakończyć rozmyślania o Piotrku i zabiera Tomka na romantyczną kolację.

NAJNOWSZE