Zakochani po uszy 280: Sonia wyznaje Bartkowi miłość! Przyznaje, że była zazdrosna

2021-01-19 14:51 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Trójkąt miłosny między Tymonem, Sonią a Bartkiem jest bardzo podobny do tego, który mogliśmy oglądać pomiędzy Sylwią, Piotrem i Asią. I wiele wskazuje na to, że w ich przypadku ta historia też zakończy się podobnie. Po tym jak Bartek zdecydował się jechać do Warszawy, aby pomóc Soni, Tamara nie mogła mu tego wybaczyć. Nie miała jednak pojęcia, że zamiary Soni wcale nie były w porządku.

Zakochani po uszy 280: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Hanka już od dłuższego czasu miała bardzo złe zdanie o Soni. Chciała, żeby dziewczyna zostawiła Bartka w spokoju i uważała, że jest on szczęśliwy z Tamarą. Dlatego nie zamierza przemilczeć zachowania Soni i powie jej, co o tym myśli.

Zakochani po uszy 280: streszczenie

Bartek został w Warszawie u Soni, załamana Tamara umawia się z przystojnym fizjoterapeutą, Iwo. Asia  jest przejęta rozstaniem pary; uważa, że Tamara spotyka się z Iwem, bo Bartek jest u Sonii. Hanka nie może się z tym pogodzić i postanawia powiedzieć Sonii, co myśli o jej zachowaniu. Sonia się rozkleja i przyznaje Bartkowi, że była zazdrosna o Tamarę. Żałuje, że w przeszłości go odrzuciła. Sonia wyznaje Bartkowi miłość…

ESKA XD #014
NAJNOWSZE