Zakazany owoc

i

Autor: TVP VOD Zakazany owoc - streszczenie nowego odcinka serialu.

Seriale

Zakazany owoc, odc. 232, 233, 234 - streszczenie. Co wydarzy się 6-9-czerwca 2023?

2023-06-06 16:20

Zakazany owoc to serial turecki, który mogą oglądać widzowie TVP2. To produkcja znad Bosforu, która podbija serca polskiej publiczności. Przed nami wiele ciekawych zwrotów akcji w życiu bohaterów. Sprawdźcie, co wydarzy się w kolejnych odcinkach, które zostaną wyemitowane od 6 do 9 czerwca 2023 roku. Będzie się działo!

Zakazany owoc ma już bardzo duże grono widzów. Choć produkcję można oglądać już od kilku miesięcy, liczba zainteresowanych nowymi odcinkami ciągle wzrasta. Nic dziwnego, ponieważ według recenzji, to jeden z lepszych tureckich seriali ostatnich lat. W poprzednich tygodniach doszło do kilku interesujących i znaczących zwrotów akcji. Teraz nie będzie inaczej. Sprawdźcie niżej, co wydarzy się w nadchodzących dniach. Oto streszczenia odcinków 232, 233 i 234.

Jak dobrze znasz serial Zakazany owoc? Rozwiąż QUIZ i sprawdź, czy jesteś prawdziwym fanem

Zakazany owoc - odcinek 232. Wtorek 6.06.2023

Lila i Yigit oficjalnie się zaręczają. Asuman prowadzi do wróżki Emira i Canera, zrozpaczonych brakiem życia uczuciowego. Ender postanawia oddać synom swe udziały w holdingu. Sahika z wyrachowaniem uwodzi Merta. Na nieoczekiwanym spotkaniu u Emira Kerim i Yildiz przyznają, że są sobie bardzo bliscy.

Najpopularniejsze tureckie seriale ostatnich lat

Zakazany owoc - odcinek 233. Środa 7.06.2023

Sahika preparuje rozmowę telefoniczną z Kerimem, by przekonać Ender, że są parą. Na wieść o tym Yildiz postanawia wyjść za Halita. Kerim chce porzucić swe niecne plany, jednak rezygnuje z tego na wieść o decyzji Yildiz. Zehra i Akin mają nowy pomysł na biznes.

Zakazany owoc - odcinek 234. Piątek 9.06.2023

Sahika dowiaduje się, że Ender jeszcze nie przekazała synom swych udziałów. Yildiz, Zehra i Akin próbują sprzedawać mus przez Internet. Przedstawiciel firmy informuje Yildiz, że złamała przepisy kontraktu i czeka ją poroces. Sahika zachęca Yigita do kupna działki obok nowego domu. Lila jest zachwycona tym pomysłem. Do kieliszków z szampanem Sahika wkrapla jakąś substancję.

W czwartek 8 czerwca Zakazany owoc nie zostanie wyemitowany z powodu Bożego Ciała.

Zakazany owoc - o czym jest serial?

Yildiz, marzy o bogatym życiu i wierzy, że pewnego dnia spotka księcia z bajki i bogato wyjdzie za mąż. Zeynep natomiast bardzo przestrzega zasad etyki, chce zrobić karierę i ciężko na to pracuje. Pewnego razu Yildiz spotyka Ender Argun, kobietę z wyższych sfer. Ta zatrudnia ją w swym domu jako kelnerkę i daje jej dodatkowe zadanie: ma uwieść jej męża, kobieciarza ze złą reputacją, aby mieć dowód, że ten ją zdradza. W ten sposób Ender uchroni swój majątek przy rozwodzie. Czy Yildiz podejmie tę ryzykowną grę?

Zakazany owoc - obsada

  • Eda Ece jako Yildiz Yilmaz
  • Talat Bulut jako Halit Argun
  • Sevda Erginci jako Zeynep Yilmaz
  • Onur Tuna jako Alihan Tasdemir
  • Sevval Sam jako Ender Argun
  • Kivanc Kasabali jako Sinan Baris
  • Aytac jako Caner Celebi
  • Sinan Eroglu jako Hakan Kurtulus
  • Tugce Kocak jako Lal Uzun
  • Safak Pekdemir jako Zehra Argun