Zakazany owoc odc 114: STRESZCZENIE szczegółowe. Ojciec Dundara wygarnia Zeynep, co o niej myśli

2022-12-05 22:12 NN
Zakazany owoc odc 114: STRESZCZENIE szczegółowe. Ojciec Dundara wygarnia Zeynep, co o niej myśli
Autor: Screenshot Youtube/ Yasak Elma Zakazany owoc odc 114: STRESZCZENIE szczegółowe. Ojciec Dundara wygarnia Zeynep, co o niej myśli

Zakazany owoc - 114 odcinek przyniesie mocny zwrot akcji. Jak daleko posunie się Dunbar? Poniżej znajdziecie streszczenie i szczegóły emisji 114. odcinka Zakazanego owocu.

"Zakazany owoc" to popularny turecki serial emitowany przez Telewizję Polską. Rzecz dzieje się Stambule, gdzie żyją dwie siostry, które różnią się od siebie, jak dzień od nocy. Gdy obie spotykają na swojej drodze bogatych biznesmenów, ich życie wywraca się do góry nogami.

114. odcinek Zakazanego owocu będzie naprawdę emocjonalny, a Dundar ostatecznie pokaże, jakim jest człowiekiem. Sprawdźcie, co dokładnie się wydarzy oraz kiedy oglądać 114. odcinek Zakazanego owocu.

Zakazany owoc odc 114 - STRESZCZENIE szczegółowe

Streszczenie 114. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Mustafa znowu nachodzi Asuman i domaga się pieniędzy. Ender i Kaya nadal drą koty. Alihan mówi Zeynep, że znalazł nowy dom. Ojciec Dundara Yasar odwiedza Halita i przy okazji wygarnia Zeynep, co o niej myśli. Znajoma z pracy Kayi, Tulin, zwierza mu się, że podejrzewała, że to on jest ojcem Erima. Dundar porywa Zeynep i zawozi do domu nad morzem.

Zakazany owoc odc 114 - gdzie i kiedy oglądać?

114. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w środę 14 grudnia 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze filmy świąteczne? QUIZ

Pytanie 1 z 6
Gdzie rozgrywa się akcja filmu "Love Actually"?
Jak dobrze znasz najpopularniejsze filmy świąteczne? QUIZ
Seriale podobne do Więźnia miłości. Tureckie produkcje o miłości, które warto obejrzeć
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE