Wspaniałe Stulecie sezon 2 - odc 116 streszczenie. Służąca Fatma spróbuje uwieść księcia Mustafę

2022-09-29 14:17 Leon Pietrzak
Wspaniałe stulecie
Autor: materiały TVP

Wspaniałe Stulecie 2 - co wydarzy się w serialu? Ibrahim będzie kazać Nigar dowiedzieć się, kto podsłuchiwał ich rozmowę, a Gülah zniknie w tajemniczych okolicznościach. Kiedy oglądać 116. odcinek? Co czeka bohaterów tureckiej telenoweli? Sprawdzamy!

Wspaniałe Stulecie to turecki serial kostiumowy, który rozkochał w sobie wielu polskich widzów. Fani czekają z niecierpliwością na kolejne epizody telenoweli i szukają streszczeń na kolejne odcinki. Kiedy oglądać 116 odcinek 2. sezonu serialu w TV? Czy będzie powtórka? Jakie wydarzenia czekają na bohaterów serialu? Postanowiliśmy to sprawdzić!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Seriale tureckie, które pokochali polscy widzowie. Te produkcje skradły nasze serca

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Wspaniałe Stulecie 116 - streszczenie

Ibrahim każe Nigar dowiedzieć się, kto podsłuchiwał ich rozmowę. Gülah bezskutecznie usiłuje spotkać się z sułtanką Hürrem. Mahidevran, wbrew regułom, nie opuszcza pałacu wraz z synem, który obejmuje władzę nad prowincją Manisa. Służąca Fatma niestrudzenie próbuje uwieść księcia Mustafę. Gülah znika w tajemniczy sposób, tuż przed spotkaniem z Hürrem. Ibrahim robi wszystko, by Nigar opuściła pałac, zanim ktokolwiek dowie się o jej ciąży.

Wspaniałe Stulecie - kiedy 116 odcinek? [DATA, GODZINA EMISJI]

Drugi sezon serialu "Wspaniałe Stulecie" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP 1. Odcinek 116 zostanie wyemitowany we wtorek 4 października 2022 o godz. 14:00. Powtórka pojawi się na tym samym kanale następnego dnia, tylko o godzinie 6:00. Widzowie mogą oglądać telenowelę również na platformie TVP VOD.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE