Wspaniałe stulecie

i

Autor: materiały TVP

Wspaniałe Stulecie sezon 2 - odc 116 streszczenie. Służąca Fatma spróbuje uwieść księcia Mustafę

2022-09-29 14:17

Wspaniałe Stulecie 2 - co wydarzy się w serialu? Ibrahim będzie kazać Nigar dowiedzieć się, kto podsłuchiwał ich rozmowę, a Gülah zniknie w tajemniczych okolicznościach. Kiedy oglądać 116. odcinek? Co czeka bohaterów tureckiej telenoweli? Sprawdzamy!

Wspaniałe Stulecie to turecki serial kostiumowy, który rozkochał w sobie wielu polskich widzów. Fani czekają z niecierpliwością na kolejne epizody telenoweli i szukają streszczeń na kolejne odcinki. Kiedy oglądać 116 odcinek 2. sezonu serialu w TV? Czy będzie powtórka? Jakie wydarzenia czekają na bohaterów serialu? Postanowiliśmy to sprawdzić!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Seriale tureckie, które pokochali polscy widzowie. Te produkcje skradły nasze serca

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Wspaniałe Stulecie 116 - streszczenie

Ibrahim każe Nigar dowiedzieć się, kto podsłuchiwał ich rozmowę. Gülah bezskutecznie usiłuje spotkać się z sułtanką Hürrem. Mahidevran, wbrew regułom, nie opuszcza pałacu wraz z synem, który obejmuje władzę nad prowincją Manisa. Służąca Fatma niestrudzenie próbuje uwieść księcia Mustafę. Gülah znika w tajemniczy sposób, tuż przed spotkaniem z Hürrem. Ibrahim robi wszystko, by Nigar opuściła pałac, zanim ktokolwiek dowie się o jej ciąży.

Wspaniałe Stulecie - kiedy 116 odcinek? [DATA, GODZINA EMISJI]

Drugi sezon serialu "Wspaniałe Stulecie" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP 1. Odcinek 116 zostanie wyemitowany we wtorek 4 października 2022 o godz. 14:00. Powtórka pojawi się na tym samym kanale następnego dnia, tylko o godzinie 6:00. Widzowie mogą oglądać telenowelę również na platformie TVP VOD.