Wojenne dziewczyny, sezon 3 odcinek 2 - streszczenie. Ewka spotyka Kamila podczas misji. Marysia podszywa się pod Niemkę

2019-09-08 20:06
Wojenne dziewczyny
Autor: Materiały TVP

Wojenne dziewczyny powróciły z 3 sezonem, a przed nami kolejne odcinki serialu o bohaterkach, które postanowiły walczyć o pokój i wolność. Fabuła trzeciego sezonu dzieje się podczas trzeciego roku wojny, a walka staje się coraz trudniejsza. Ewka, Marysia i Irena wzięły na siebie nowe trudne zadania i prężnie działają w konspiracji.

Wojenne dziewczyny, sezon 3 odcinek 2 - streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu? W pierwszym odcinku mogliśmy podziwiać bardzo ważną i trudną akcję bohaterek. Dziewczynom udało się wysadzić drukarnię wydawanego przez Niemców Nowego Kuriera Warszawskiego. To jednak dopiero początek tego, co je czeka.

Wojenne dziewczyny, sezon 3 odcinek 2 - streszczenie

Marysia dostaje nowe zadanie - musi podszyć się pod niemiecką arystokratkę. Dziewczyna postanawia złożyć wizytę ciężarnej Zosi, podczas gdy Irka i Lesio czatują przed budynkiem. W ostatnim momencie udaje się im uciec przed niemieckim oddziałem, który przeszukuje kamienice. Kamil ląduje w Polsce na tajnej misji. Przypadkiem spotyka go Ewka, jednak musi zachować to dla siebie.

Wojenne dziewczyny sezon 3 - kiedy i o której oglądać?

Odcinki trzeciego sezonu serialu emitowane są w niedziele o godzinie 20:15 począwszy od 8 września. Serial można śledzić także w internecie za pośrednictwem platformy Vod.tvp.pl, jednak trafiają tu odcinki dopiero po premierze telewizyjnej. Przedpremierowo można je zobaczyć dopiero po zalogowaniu.

NAJNOWSZE