Wojenne dziewczyny odc. 51 streszczenie. Nitka wyznaje dziewczynom, że Margarethe jest jej daleką rodziną

2021-11-21 19:31 kg
Wojenne dziewczyny
Autor: materiały TVP

Wojenne dziewczyny to serial w reżyserii Michała Rogalskiego, który gości na antenie Telewizji Polskiej od 2016 roku. Do tej pory produkcja doczekała się aż trzech sezonów, a każdy z nich cieszył się ogromną popularnością. 19 września 2021 roku premierę miała czwarta odsłona serialu, która również może się pochwalić dużym zainteresowaniem ze strony widzów. Co wydarzy się w 51. odcinku Wojennych dziewczyn? Podrzucamy streszczenie.

Wojenne dziewczyny sezon 4 odc. 12 (51) streszczenie. Wojenne dziewczyny to opowieść o trudnych latach okupacji hitlerowskiej, widzianych z perspektywy trzech młodych kobiet. Serial „Wojenne dziewczyny" reżyseruje Michał Rogalski, współtwórca między innymi „Czasu honoru”. W głównych rolach występują Aleksandra Pisula (Marysia), Marta Mazurek (Irka) i Vanessa Aleksander (Ewa). Obok nich na ekranie zobaczymy między innymi Danutę Stenkę i Michała Czerneckiego. Co wydarzy się w 51. odcinku Wojennych dziewczyn, którego emisja odbędzie się w niedzielę 28.11.2021 o 20:15 w TVP1? 

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36

Wojenne dziewczyny odcinek 51 - streszczenie

Volksdeutsch, który szantażuje Jadwigę i Bronkę, żąda, by płaciły mu dwa razy wyższy haracz za milczenie. Kobiety są przestraszone, zwłaszcza że ukrywają w jadłodajni Jasia. Nitka jest milcząca, zachowuje się bardzo nieswojo. W końcu postanawia wyznać dziewczynom, że Margarethe jest jej daleką rodziną. Leokadia chce, by Nitka obserwowała swoją ciotkę, ma nadzieję, że ich rodzinne więzy mogą okazać się przydatne dla organizacji. Ewka razem z Sońką obmyśla plan odbicia jego matki z transportu. W pewnym momencie chłopakowi puszczają nerwy i prawie demaskuje się przed żołnierzami niemieckimi. Do Ewki dociera, że nie może pozwolić, by przeprowadzali tę akcję na własną rękę. Zdaje sobie sprawę, że w razie niepowodzenia zagrożone może być życie wszystkich aresztowanych. 

Sonda
Czy brakuje ci Irki w Wojennych dziewczynach?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE